Info o Květiny pro suché zahrady - hodnocení a parametry

Informace: Květiny pro suché zahrady Design a úpravy zahrad Grada

Popis produktu: Kniha Květiny pro suché zahrady:Ze stanovišť na zahradě s nedostatkem vláhy nemusíte mít v žádném případě obavy. Téměř vždy se dá najít nějaký druh rostliny, kterému se zde bude dařit. Byť to může být pro mnohé čtenáře překvapení, je sortiment suchomilných rostlin neobyčejně bohatý, a není tedy vůbec na místě mít strach z toho, že by zahrada nebyla zajímavá, barevně chudá či nevýrazná. Může tomu být právě naopak. V této knize se seznámíte s několika sty druhy a odrůdami suchomilných květin a bylin, ale i s jejich praktickým uplatněním a použitím na zahradě. Při vhodném výběru můžete výsadby koncipovat tak, aby byly atraktivní od časného jara až do pozdního podzimu, a to s minimálními nároky na závlahu.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Květiny pro suché zahrady za skvělou cenu 331 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Design a úpravy zahrad na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Květiny pro suché zahrady

Lukáš
Pro mé potřeby je Grada Květiny pro suché zahrady skvělá volba v kategorii Design a úpravy zahrad.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Květiny pro suché zahrady od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Květiny pro suché zahrady}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Květiny pro suché zahrady mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Květiny pro suché zahrady Grada - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Květiny pro suché zahrady, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Květiny pro suché zahrady Grada na zahradu

Květiny pro suché zahrady Design a úpravy zahrad Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Květiny pro suché zahrady i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Grada, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 331 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Květiny pro suché zahrady na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Grada
- číslo EAN 9788027104628 z výroby
- produkt je v kategorii Design a úpravy zahrad


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Květiny pro suché zahrady Design a úpravy zahrad
Cena zboží
331 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Design a úpravy zahrad Grada

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Květiny pro suché zahrady) potřebujete dokumentaci od výrobce (Grada), manuály 9788027104628, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.