Info o Květinové omalovánky - hodnocení a parametry

Informace: Květinové omalovánky Relaxační omalovánky Edika

Popis produktu: Kniha Květinové omalovánky:V této knize si svou květinu k vybarvování najde každý, ať už je obdivovatelem ušlechtilých gerber, tulipánů či pivoněk, anebo milovníkem skromných krásek, jako jsou pampeliška, chrpa či heřmánek. Proto si připravte různobarevné pastelky či fixy a dejte průchod své fantazii. Opusťte zažité představy a tradiční barevné kombinace a vybarvujte vaše oblíbené květiny tak, jak to cítíte. Odměnou pro vás budou jedinečné obrázky, které potěší nejen vás, ale v podobě dárku zaujmou i vaše blízké.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Květinové omalovánky za skvělou cenu 140 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Relaxační omalovánky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Květinové omalovánky

Lukáš
Pro mé potřeby je Edika Květinové omalovánky skvělá volba v kategorii Relaxační omalovánky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Květinové omalovánky od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Květinové omalovánky}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Květinové omalovánky mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Květinové omalovánky Edika - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Květinové omalovánky, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Květinové omalovánky Edika na zahradu

Květinové omalovánky Relaxační omalovánky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Květinové omalovánky i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Edika, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 140 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Květinové omalovánky na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Edika
- číslo EAN 8594050424630 z výroby
- produkt je v kategorii Relaxační omalovánky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Květinové omalovánky Relaxační omalovánky
Cena zboží
140 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Relaxační omalovánky Edika

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Květinové omalovánky) potřebujete dokumentaci od výrobce (Edika), manuály 8594050424630, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.