Info o Květináč Roo - hodnocení a parametry

Informace: Květináč Roo Vázy a květináče PLUST

Popis produktu: Svět kaktusových rostlin inspiroval tvar této dekorativní designové vázy. Modulární povrchová úprava dodává prostorům kde je váza umístěna silnou osobnost. K dispozici v několika barevných provedeních, nebo ve speciální světelné LED úpravě. V provedení RGB LED je součástí dálkový ovladač pro přepínání barev (bílá, zelená, červená, modrá, fuchsie, žlutá) a volby statického svícení nebo sekvenčního. Krásný doplněk jak interiéru, tak i exteriéru. Vyrobeno z nejkvalitnějšího polyethylenu. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Lino.cz nabízí zboží Květináč Roo za skvělou cenu 13 310 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vázy a květináče na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Květináč Roo

Lukáš
Pro mé potřeby je PLUST Květináč Roo skvělá volba v kategorii Vázy a květináče.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Květináč Roo od xkrát prověřeného e-shopu Lino.cz.


Honza
Na Lino.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Květináč Roo}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Květináč Roo mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Květináč Roo PLUST - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Květináč Roo, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Květináč Roo PLUST na zahradu

Květináč Roo Vázy a květináče Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Květináč Roo i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Lino.cz PLUST, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 13 310 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Květináč Roo na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PLUST
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Vázy a květináče


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Lino.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Květináč Roo Vázy a květináče
Cena zboží
13 310 Kč
Dostupnost
27.04.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Lino.cz
Doručení Vázy a květináče PLUST

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Květináč Roo) potřebujete dokumentaci od výrobce (PLUST), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Lino.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Lino.cz můžete zakoupit další produkty:
Vázy a květináče - Zobrazit další produkty