Info o Květináč Nicole 175 cm - hodnocení a parametry

Informace: Květináč Nicole 175 cm Vázy a květináče PLUST

Popis produktu: Váza Nicole obsahuje dva úložné prostory, tudíž může být umístěna i vzhůru nohama. Jednoduchý a zásadní tvar má schopnost přizpůsobit se jakémukoliv prostředí. Krásný doplněk jak interiéru, tak i exteriéru. Vyrobeno z nejkvalitnějšího polyethylenu. Uvedená cena platí pro výšku květináče 175 cm. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Lino.cz nabízí zboží Květináč Nicole 175 cm za skvělou cenu 11 459 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vázy a květináče na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Květináč Nicole 175 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je PLUST Květináč Nicole 175 cm skvělá volba v kategorii Vázy a květináče.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Květináč Nicole 175 cm od xkrát prověřeného e-shopu Lino.cz.


Honza
Na Lino.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Květináč Nicole 175 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Květináč Nicole 175 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Květináč Nicole 175 cm PLUST - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Květináč Nicole 175 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Květináč Nicole 175 cm PLUST na zahradu

Květináč Nicole 175 cm Vázy a květináče Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Květináč Nicole 175 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Lino.cz PLUST, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 11 459 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Květináč Nicole 175 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PLUST
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Vázy a květináče


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Lino.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Květináč Nicole 175 cm Vázy a květináče
Cena zboží
11 459 Kč
Dostupnost
27.04.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Lino.cz
Doručení Vázy a květináče PLUST

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Květináč Nicole 175 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (PLUST), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Lino.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.