Info o Kuličková dráha - úroveň 9 - hodnocení a parametry

Informace: Kuličková dráha - úroveň 9 Žertovné předměty Kokiska

Popis produktu: Kuličková dráha - úroveň 9 - 68 metrů   Postavení kuličkové dráhy rozhodně dává větší pocit spokojenosti než jednička z fyziky. Hodiny a hodiny můžete strávit společně s přáteli a rodinou a s luxusní high-tech variantou kuličkové dráhy a zároveň najít ideální smyčky, body a možné způsoby. Hloupá reintrodukce kuličky je také eliminována: Elektrický výtah přiveze kuličky znovu nahoru. Stejně jako všechno ostatní v životě má kuličková dráha různé úrovně obtížnosti. Úroveň 1 přichází s dokončenými zatáčkami a smyčkami, ale rychle budete chtít víc a natáčet v nejdivočejších konstrukcích. Úroveň 9, na druhé straně, představuje výzvu i pro profesionální kutily, kteří se Lego Technik pohrdlivě posmívali. Každopádně, Vánoce: Konečně má rodinná sešlost u vánočního stromku opět smysl! Nyní stačí jen vylosovat, kdo řekne mamce, že bohužel nemůžete přijít pomoc se štědrovečerním pohoštěním. Příliš velké pokušení -stovky zásuvných částí, konektorů, prvků kolejnic a podpěr. V prostorném černém a průhledném prostoru je kuličková dráha také dokonalou upoutávkou. A samozřejmě i dodrží co slibuje: čím vyšší úroveň tím více náročnějších funkcí je integrováno! Detail výrobku: k dispozici v 9 různých úrovních a různé složitosti a délce Model úroveň 9 má délku 68 metrů a velmi vysokou složitost úroveň obtížnosti konstrukce v závislosti na úrovni na měřítku SpaceWarp je čitelná elektrický výtah automaticky umístí kuličky do výchozích poloh baterie Baby Mignon je nutná (není součástí dodávky) vzdělávací a různorodá hračka, která zaujme děti, dospívající a dospělé Upozornění: Nevhodné pro děti do 3 let. Obsahuje malé části, které mohou spolknout – hrozí nebezpečí udušení!... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Kuličková dráha - úroveň 9 za skvělou cenu 2 327 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Žertovné předměty na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kuličková dráha - úroveň 9

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Kuličková dráha - úroveň 9 skvělá volba v kategorii Žertovné předměty.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kuličková dráha - úroveň 9 od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kuličková dráha - úroveň 9}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kuličková dráha - úroveň 9 mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kuličková dráha - úroveň 9 Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kuličková dráha - úroveň 9, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kuličková dráha - úroveň 9 Kokiska na zahradu

Kuličková dráha - úroveň 9 Žertovné předměty Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kuličková dráha - úroveň 9 i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 327 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kuličková dráha - úroveň 9 na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN 4250410316444 z výroby
- produkt je v kategorii Žertovné předměty


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kuličková dráha - úroveň 9 Žertovné předměty
Cena zboží
2 327 Kč
Dostupnost
(Skladem) 06.07.2020
Doprava
od 109 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Žertovné předměty Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kuličková dráha - úroveň 9) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály 4250410316444, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.