Info o Kulatý odkládací stůl Bold Monkey Another Marble - hodnocení a parametry

Informace: Kulatý odkládací stůl Bold Monkey Another Marble Konferenční stolky Bold Monkey

Popis produktu:

Designový odkládací stolek Another Marble značky Bold Monkey v kulatém provedení se svým zpracováním řadí do stylu art deco. Stolek má dvě patra. Horní kovová deska má zdvižený okraj, který efektivně zabraňuje třeba rozlití nápojů po podlaze. Spodní a designově dominantní deska je vyrobena z mramoru a je složena z geometrických motivů v různých barvách. Stolek se skvěle hodí do moderně laděných interiérů a designového prostředí. Do domova i komerčních prostor, hotelů apod.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Kulatý odkládací stůl Bold Monkey Another Marble za skvělou cenu 3 977 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kulatý odkládací stůl Bold Monkey Another Marble

Lukáš
Pro mé potřeby je Bold Monkey Kulatý odkládací stůl Bold Monkey Another Marble skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kulatý odkládací stůl Bold Monkey Another Marble od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kulatý odkládací stůl Bold Monkey Another Marble}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kulatý odkládací stůl Bold Monkey Another Marble mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kulatý odkládací stůl Bold Monkey Another Marble Bold Monkey - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kulatý odkládací stůl Bold Monkey Another Marble, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kulatý odkládací stůl Bold Monkey Another Marble Bold Monkey na zahradu

Kulatý odkládací stůl Bold Monkey Another Marble Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kulatý odkládací stůl Bold Monkey Another Marble i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Bold Monkey, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 977 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kulatý odkládací stůl Bold Monkey Another Marble na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bold Monkey
- číslo EAN 8718548045576 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kulatý odkládací stůl Bold Monkey Another Marble Konferenční stolky
Cena zboží
3 977 Kč
Dostupnost
02.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Bold Monkey

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kulatý odkládací stůl Bold Monkey Another Marble) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bold Monkey), manuály 8718548045576, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.