Info o Kulatý jídelní stůl Marckeric Livi, ⌀ 120 cm - hodnocení a parametry

Informace: Kulatý jídelní stůl Marckeric Livi, ⌀ 120 cm Jídelní stoly Marckeric

Popis produktu: Stolování bude mít styl ♥ Hledáte kompromis mezi útulnou a moderní jídelnou? Jídelní stůl od Marckeric je zlatá střední cesta. Kombinace dřevěného dekoru desky a kovových nohou stolu vnese do vašich večeří správnou dávku stylu i domácího pohodlí. Marckeric pochází ze slunného Španělska, kde zakořenila už v roce 1996. Nábytek této značky dýchá osobitostí, láskou k modernímu interiéru a skandinávskému stylu bydlení. Co kus to designová lahůdka v podobě přírodního dřeva či skla. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Kulatý jídelní stůl Marckeric Livi, ⌀ 120 cm za skvělou cenu 7 599 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Jídelní stoly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kulatý jídelní stůl Marckeric Livi, ⌀ 120 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Marckeric Kulatý jídelní stůl Marckeric Livi, ⌀ 120 cm skvělá volba v kategorii Jídelní stoly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kulatý jídelní stůl Marckeric Livi, ⌀ 120 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kulatý jídelní stůl Marckeric Livi, ⌀ 120 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kulatý jídelní stůl Marckeric Livi, ⌀ 120 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kulatý jídelní stůl Marckeric Livi, ⌀ 120 cm Marckeric - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kulatý jídelní stůl Marckeric Livi, ⌀ 120 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kulatý jídelní stůl Marckeric Livi, ⌀ 120 cm Marckeric na zahradu

Kulatý jídelní stůl Marckeric Livi, ⌀ 120 cm Jídelní stoly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kulatý jídelní stůl Marckeric Livi, ⌀ 120 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Marckeric, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 7 599 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kulatý jídelní stůl Marckeric Livi, ⌀ 120 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marckeric
- číslo EAN 8435178310477 z výroby
- produkt je v kategorii Jídelní stoly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kulatý jídelní stůl Marckeric Livi, ⌀ 120 cm Jídelní stoly
Cena zboží
7 599 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Jídelní stoly Marckeric

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kulatý jídelní stůl Marckeric Livi, ⌀ 120 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marckeric), manuály 8435178310477, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.