Info o Kulaté závěsné zrcadlo Bold Monkey Peek Into The Cosmos M O 41 cm - hodnocení a parametry

Informace: Kulaté závěsné zrcadlo Bold Monkey Peek Into The Cosmos M O 41 cm Zrcadla Bold Monkey

Popis produktu:

Kulaté závěsné zrcadlo Bold Monkey Peek Into The Cosmos M je praktickým a stylovým kouskem, který oceníte pro jeho moderní a originální designové zpracování. Zaujme vás pestrobarevným provedením, které vytváří působivou hru barev. Hodí se spíše do moderně laděných interiérů a designového prostředí.  Skvěle bude vypadat také v hotelových a restauračních zařízeních, jelikož tohle zrcadlo je prostě jedinečné!

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Kulaté závěsné zrcadlo Bold Monkey Peek Into The Cosmos M O 41 cm za skvělou cenu 2 857 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zrcadla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kulaté závěsné zrcadlo Bold Monkey Peek Into The Cosmos M O 41 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Bold Monkey Kulaté závěsné zrcadlo Bold Monkey Peek Into The Cosmos M O 41 cm skvělá volba v kategorii Zrcadla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kulaté závěsné zrcadlo Bold Monkey Peek Into The Cosmos M O 41 cm od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kulaté závěsné zrcadlo Bold Monkey Peek Into The Cosmos M O 41 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kulaté závěsné zrcadlo Bold Monkey Peek Into The Cosmos M O 41 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kulaté závěsné zrcadlo Bold Monkey Peek Into The Cosmos M O 41 cm Bold Monkey - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kulaté závěsné zrcadlo Bold Monkey Peek Into The Cosmos M O 41 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kulaté závěsné zrcadlo Bold Monkey Peek Into The Cosmos M O 41 cm Bold Monkey na zahradu

Kulaté závěsné zrcadlo Bold Monkey Peek Into The Cosmos M O 41 cm Zrcadla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kulaté závěsné zrcadlo Bold Monkey Peek Into The Cosmos M O 41 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Bold Monkey, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 857 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kulaté závěsné zrcadlo Bold Monkey Peek Into The Cosmos M O 41 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bold Monkey
- číslo EAN 8718548046610 z výroby
- produkt je v kategorii Zrcadla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kulaté závěsné zrcadlo Bold Monkey Peek Into The Cosmos M O 41 cm Zrcadla
Cena zboží
2 857 Kč
Dostupnost
08.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Zrcadla Bold Monkey

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kulaté závěsné zrcadlo Bold Monkey Peek Into The Cosmos M O 41 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bold Monkey), manuály 8718548046610, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.