Info o Küchenprofi Press na hamburger 2dílný 12cm - hodnocení a parametry

Informace: Küchenprofi Press na hamburger 2dílný 12cm Příslušenství Kuchenprofi

Popis produktu: Lis na hamburgery Küchenprofi Press na hamburger 2dílný 12cm: Šťavnaté mleté masíčko, cibule, rajče, hořčice, dresing a měkká bulka se sezamovými semínky... Kdo by nemiloval hamburger? Na hamburgeru si můžete pochutnat v restauraci, ale připravit si ho můžete snadno a rychle i doma! S šikovným pressem na hamburgery značky Küchenprofi vytvoříte dokonale upěchované maso, které se perfektně propeče. Press je vyroben z hliníku, má nepřilnavý povrch a na masu díky drážkám vytvoří pěkný vzor. Tak dobrou chuť!  Klíčové vlastnosti pressu na hamburgery Küchenprofi press na hamburger značky Küchenprofipress vytvaruje maso na hamburgervyroben z hliníkunepřilnavý povrch pressurukojeť je z plastuprůměr pressu Küchenprofi je 11,9 cmvýška pressu je 7,6 cmsada na hamburger Küchenprofi je 2dílná ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Küchenprofi Press na hamburger 2dílný 12cm za skvělou cenu 599 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Küchenprofi Press na hamburger 2dílný 12cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Kuchenprofi Küchenprofi Press na hamburger 2dílný 12cm skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Küchenprofi Press na hamburger 2dílný 12cm od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Küchenprofi Press na hamburger 2dílný 12cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Küchenprofi Press na hamburger 2dílný 12cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Küchenprofi Press na hamburger 2dílný 12cm Kuchenprofi - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Küchenprofi Press na hamburger 2dílný 12cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Küchenprofi Press na hamburger 2dílný 12cm Kuchenprofi na zahradu

Küchenprofi Press na hamburger 2dílný 12cm Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Küchenprofi Press na hamburger 2dílný 12cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Kuchenprofi, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 599 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Küchenprofi Press na hamburger 2dílný 12cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kuchenprofi
- číslo EAN 4007371054713 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Küchenprofi Press na hamburger 2dílný 12cm Příslušenství
Cena zboží
599 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství Kuchenprofi

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Küchenprofi Press na hamburger 2dílný 12cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kuchenprofi), manuály 4007371054713, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.