Info o Küchenprofi Jehly na špíz 2ks - hodnocení a parametry

Informace: Küchenprofi Jehly na špíz 2ks Grilovací jehly Kuchenprofi

Popis produktu: Grilovací jehla Küchenprofi Jehly na špíz 2ks: Špízy většina lidí připravuje pomocí dřevěných špejlí, které jsou však kvůli své lámavosti dost nepraktické, navíc není možné je použít opětovně. Jiné je to s jehlami na špízy od značky Küchenprofi. Dvojité jehly jsou vyrobeny z nerezové oceli a mají délku 31 cm. Na jehly můžete napíchnout cokoliv - maso, zeleninu, sýr nebo rybu a špízy pak pohodlně vložit na gril. Pomocí úchytu na konci jehly pak ugrilovaný špíz jednoduše stáhnete. Pryč se dřevěnými nepraktickými špejlemi, vyzkoušejte ocelové jehlice a už nikdy nebudete chtít připravovat špízy na ničem jiném! V balení najdete celkem 2 kusy jehel na špízy Küchenprofi.  Klíčové vlastnosti jehel na špízy Küchenprofi 2 ks jehel na špízy značky Küchenprofijehly Küchenprofi jsou z nerezové ocelijehlice má délku 31 cmsnadné stáhnutí masa z jehly pomocí úchytu na koncijehly na špízy Küchenprofi jsou praktickým pomocníkem v kuchyni  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Küchenprofi Jehly na špíz 2ks za skvělou cenu 259 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Grilovací jehly na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Küchenprofi Jehly na špíz 2ks

Lukáš
Pro mé potřeby je Kuchenprofi Küchenprofi Jehly na špíz 2ks skvělá volba v kategorii Grilovací jehly.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Küchenprofi Jehly na špíz 2ks od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Küchenprofi Jehly na špíz 2ks}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Küchenprofi Jehly na špíz 2ks mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Küchenprofi Jehly na špíz 2ks Kuchenprofi - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Küchenprofi Jehly na špíz 2ks, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Küchenprofi Jehly na špíz 2ks Kuchenprofi na zahradu

Küchenprofi Jehly na špíz 2ks Grilovací jehly Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Küchenprofi Jehly na špíz 2ks i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Kuchenprofi, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 259 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Küchenprofi Jehly na špíz 2ks na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kuchenprofi
- číslo EAN 4007371062046 z výroby
- produkt je v kategorii Grilovací jehly


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Küchenprofi Jehly na špíz 2ks Grilovací jehly
Cena zboží
259 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Grilovací jehly Kuchenprofi

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Küchenprofi Jehly na špíz 2ks) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kuchenprofi), manuály 4007371062046, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.