Info o Küchenprofi Grilovací kleště BBQ 45cm - hodnocení a parametry

Informace: Küchenprofi Grilovací kleště BBQ 45cm Příslušenství Kuchenprofi

Popis produktu: Kleště Küchenprofi Grilovací kleště BBQ 45cm: Léto je ideálním časem pro zahradní párty a grilování. A pro takovou grilovačku je třeba mít připravené nejen správně naložené maso a kvalitní gril, ale také to správné náčiní! Šikovným pomocníkem při obracení grilovaného masa vám budou grilovací kleště BBQ od značky Küchenprofi. Kleště jsou vyrobeny z nerezové oceli a palisandrového dřeva, jsou uzavíratelné a mají patentovaný systém otevírání a zavírání jednoduše jednou rukou. Grilovací kleště BBQ Küchenprofi vám zaručí bezpečné zvedání a obracení potravin při grilování bez rizika popálení. Kleště můžete použít i při pečení a vaření u vás v kuchyni.  Klíčové vlastnosti grilovacích kleští BBQ Küchenprofigrilovací kleště BBQ od značky Küchenprofikleště jsou vyrobeny z nerezové oceli rukojeť je z palisandrového dřevapatentovaný systém otevírání a zavírání jednou rukoupro bezpečné obracení potravin na grilukleště BBQ Küchenprofi mají délku 45 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Küchenprofi Grilovací kleště BBQ 45cm za skvělou cenu 399 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Küchenprofi Grilovací kleště BBQ 45cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Kuchenprofi Küchenprofi Grilovací kleště BBQ 45cm skvělá volba v kategorii Příslušenství.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Küchenprofi Grilovací kleště BBQ 45cm od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Küchenprofi Grilovací kleště BBQ 45cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Küchenprofi Grilovací kleště BBQ 45cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Küchenprofi Grilovací kleště BBQ 45cm Kuchenprofi - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Küchenprofi Grilovací kleště BBQ 45cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Küchenprofi Grilovací kleště BBQ 45cm Kuchenprofi na zahradu

Küchenprofi Grilovací kleště BBQ 45cm Příslušenství Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Küchenprofi Grilovací kleště BBQ 45cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Kuchenprofi, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Küchenprofi Grilovací kleště BBQ 45cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kuchenprofi
- číslo EAN 4007371062008 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Küchenprofi Grilovací kleště BBQ 45cm Příslušenství
Cena zboží
399 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Příslušenství Kuchenprofi

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Küchenprofi Grilovací kleště BBQ 45cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kuchenprofi), manuály 4007371062008, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Příslušenství - Zobrazit další produkty