Info o Kuchařka z lesů a luk: Dobroty s divokými bylinkami, bobilemi houbami - hodnocení a parametry

Informace: Kuchařka z lesů a luk: Dobroty s divokými bylinkami, bobilemi houbami Tématické kuchařky Esence

Popis produktu: Kniha Kuchařka z lesů a luk: Dobroty s divokými bylinkami, bobilemi houbami:Oživte své vaření divoce rostoucími rostlinami a bylinami a objevte nečekané ingredience, které možná rostou přímo za vaším domem! Kuchařka z lesů a luk vám ukáže, jak skvěle se dá vařit s medvědím česnekem, naučí vás připravit lahodný bezový sirup, rafinovaně ovonět dezerty růžovými plátky a extraktem a dodat tvarohovému koláči švih trochou šípkového džemu. Objevte, jak chutná pravá příroda!... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Kuchařka z lesů a luk: Dobroty s divokými bylinkami, bobilemi houbami za skvělou cenu 292 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tématické kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kuchařka z lesů a luk: Dobroty s divokými bylinkami, bobilemi houbami

Lukáš
Pro mé potřeby je Esence Kuchařka z lesů a luk: Dobroty s divokými bylinkami, bobilemi houbami skvělá volba v kategorii Tématické kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kuchařka z lesů a luk: Dobroty s divokými bylinkami, bobilemi houbami od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kuchařka z lesů a luk: Dobroty s divokými bylinkami, bobilemi houbami}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kuchařka z lesů a luk: Dobroty s divokými bylinkami, bobilemi houbami mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kuchařka z lesů a luk: Dobroty s divokými bylinkami, bobilemi houbami Esence - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kuchařka z lesů a luk: Dobroty s divokými bylinkami, bobilemi houbami, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kuchařka z lesů a luk: Dobroty s divokými bylinkami, bobilemi houbami Esence na zahradu

Kuchařka z lesů a luk: Dobroty s divokými bylinkami, bobilemi houbami Tématické kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kuchařka z lesů a luk: Dobroty s divokými bylinkami, bobilemi houbami i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Esence, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 292 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kuchařka z lesů a luk: Dobroty s divokými bylinkami, bobilemi houbami na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Esence
- číslo EAN 9788075493484 z výroby
- produkt je v kategorii Tématické kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kuchařka z lesů a luk: Dobroty s divokými bylinkami, bobilemi houbami Tématické kuchařky
Cena zboží
292 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Tématické kuchařky Esence

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kuchařka z lesů a luk: Dobroty s divokými bylinkami, bobilemi houbami) potřebujete dokumentaci od výrobce (Esence), manuály 9788075493484, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.