Info o Kuchařka pro teenagery: klidně uvařím - hodnocení a parametry

Informace: Kuchařka pro teenagery: klidně uvařím Ostatní Smart Press

Popis produktu: Kniha Kuchařka pro teenagery: klidně uvařím: Tato kniha může být báječným dárkem ke Dni dětí, za vysvědčení či k Vánocům. Kuchařka pro teenagery je výzvou šestnáctileté Julie jejím vrstevníkům - i když třeba jídlo vypadá složitě, jeho příprava může být úplně jednoduchá a zvládne ji každý. A ani začínající kuchařky a kuchaři by se neměli bát popadnout do ruky měchačky, hrnce a pekáče a pustit se do díla. Vaření je zábava, zvlášť když jídlo chystáte pro rodinu či přátele, či dokonce s nimi. Kniha je rozdělena do sedmi tematických kapitol, kam autorka zařadila recepty pro nejrůznější každodenní i slavnostní příležitosti - čtenářům přináší tipy na zdobnou a chutnou víkendovou snídani, menu na nedělní oběd, vánoční pohoštění, zábavný piknik v parku nebo občerstvení na párty, ale i na zdravé a syté svačiny nebo rychlou vegetariánskou večeři. Jednoduché a rychlé recepty přesvědčí mladé čtenáře, že není třeba mít strach, protože když všechny s přehledem zvládne stejně stará Julie, proč by nemohli oni?... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Kuchařka pro teenagery: klidně uvařím za skvělou cenu 313 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ostatní na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kuchařka pro teenagery: klidně uvařím

Lukáš
Pro mé potřeby je Smart Press Kuchařka pro teenagery: klidně uvařím skvělá volba v kategorii Ostatní.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kuchařka pro teenagery: klidně uvařím od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kuchařka pro teenagery: klidně uvařím}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kuchařka pro teenagery: klidně uvařím mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kuchařka pro teenagery: klidně uvařím Smart Press - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kuchařka pro teenagery: klidně uvařím, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kuchařka pro teenagery: klidně uvařím Smart Press na zahradu

Kuchařka pro teenagery: klidně uvařím Ostatní Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kuchařka pro teenagery: klidně uvařím i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Smart Press, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 313 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kuchařka pro teenagery: klidně uvařím na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Smart Press
- číslo EAN 9788088244028 z výroby
- produkt je v kategorii Ostatní


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kuchařka pro teenagery: klidně uvařím Ostatní
Cena zboží
313 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Ostatní Smart Press

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kuchařka pro teenagery: klidně uvařím) potřebujete dokumentaci od výrobce (Smart Press), manuály 9788088244028, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.