Info o Kruhová šála Bow White - hodnocení a parametry

Informace: Kruhová šála Bow White Šátky Bonami

Popis produktu: Vyzrajte na zimu parádně hřejivou kruhovou šálou! Stačí ji ledabyle omotat kolem krku, lehce upravit a žádná zima si na vás ani netroufne. Kruhová šála vás skvěle zahřeje, i když teploty padají dolů, a navíc vyladí váš outfit k naprosté dokonalosti. - Materiál: akryl, králičí kožešina - Rozměry: 80x30 cm ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Kruhová šála Bow White za skvělou cenu 429 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Šátky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kruhová šála Bow White

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami Kruhová šála Bow White skvělá volba v kategorii Šátky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kruhová šála Bow White od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kruhová šála Bow White}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kruhová šála Bow White mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kruhová šála Bow White Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kruhová šála Bow White, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kruhová šála Bow White Bonami na zahradu

Kruhová šála Bow White Šátky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kruhová šála Bow White i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 429 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kruhová šála Bow White na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Šátky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kruhová šála Bow White Šátky
Cena zboží
429 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Šátky Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kruhová šála Bow White) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.