Info o Krížovky s humorom: Veľké písmená - hodnocení a parametry

Informace: Krížovky s humorom: Veľké písmená Křížovky, hlavolamy, luštění Ottovo nakladateľstvo

Popis produktu: Kniha Krížovky s humorom: Veľké písmená:Najlepšie krížovky a sudoku pre chvíle zábavy a poučenia.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Krížovky s humorom: Veľké písmená za skvělou cenu 167 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křížovky, hlavolamy, luštění na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Krížovky s humorom: Veľké písmená

Lukáš
Pro mé potřeby je Ottovo nakladateľstvo Krížovky s humorom: Veľké písmená skvělá volba v kategorii Křížovky, hlavolamy, luštění.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Krížovky s humorom: Veľké písmená od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Krížovky s humorom: Veľké písmená}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Krížovky s humorom: Veľké písmená mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Krížovky s humorom: Veľké písmená Ottovo nakladateľstvo - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Krížovky s humorom: Veľké písmená, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Krížovky s humorom: Veľké písmená Ottovo nakladateľstvo na zahradu

Krížovky s humorom: Veľké písmená Křížovky, hlavolamy, luštění Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Krížovky s humorom: Veľké písmená i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Ottovo nakladateľstvo, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 167 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Krížovky s humorom: Veľké písmená na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Ottovo nakladateľstvo
- číslo EAN 9788074513442 z výroby
- produkt je v kategorii Křížovky, hlavolamy, luštění


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Krížovky s humorom: Veľké písmená Křížovky, hlavolamy, luštění
Cena zboží
167 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Křížovky, hlavolamy, luštění Ottovo nakladateľstvo

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Krížovky s humorom: Veľké písmená) potřebujete dokumentaci od výrobce (Ottovo nakladateľstvo), manuály 9788074513442, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.