Info o Krížovky pre záhradkárov - hodnocení a parametry

Informace: Krížovky pre záhradkárov Křížovky, hlavolamy, luštění Plat4M Books

Popis produktu: Kniha Krížovky pre záhradkárov:Medzi záhradkármi je mnoho lúštiteľov krížoviek. V tejto 132-stranovej publikácii nájdete viac ako 130 skvelých krížoviek - väčšinou sú to švédske, ale aj niekoľko druhov osemsmeroviek, sudoku, maľované krížovky, ďalej obrazové a iné doplňovačky, oblúkovky, vyplňovačky a iné. Lúštenie krížoviek pomáha precvičiť si pamäť a pozornosť. Úvodné krížovky sa venujú záhradkárskym prácam v jednotlivých mesiacoch roka, ďalšie sú zmesou rôznych tém, kde sa dozviete mnoho zaujímavostí.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Krížovky pre záhradkárov za skvělou cenu 126 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Křížovky, hlavolamy, luštění na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Krížovky pre záhradkárov

Lukáš
Pro mé potřeby je Plat4M Books Krížovky pre záhradkárov skvělá volba v kategorii Křížovky, hlavolamy, luštění.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Krížovky pre záhradkárov od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Krížovky pre záhradkárov}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Krížovky pre záhradkárov mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Krížovky pre záhradkárov Plat4M Books - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Krížovky pre záhradkárov, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Krížovky pre záhradkárov Plat4M Books na zahradu

Krížovky pre záhradkárov Křížovky, hlavolamy, luštění Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Krížovky pre záhradkárov i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Plat4M Books, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 126 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Krížovky pre záhradkárov na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Plat4M Books
- číslo EAN 9788089642526 z výroby
- produkt je v kategorii Křížovky, hlavolamy, luštění


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Krížovky pre záhradkárov Křížovky, hlavolamy, luštění
Cena zboží
126 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Křížovky, hlavolamy, luštění Plat4M Books

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Krížovky pre záhradkárov) potřebujete dokumentaci od výrobce (Plat4M Books), manuály 9788089642526, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.