Info o Krišnova vegetariánská kuchařka - hodnocení a parametry

Informace: Krišnova vegetariánská kuchařka Tématické kuchařky The Bhaktivedanta Book Trust

Popis produktu: Kniha Krišnova vegetariánská kuchařka:Krišnova vegetariánská kuchařka nám dává nahlédnout do úžasného umění védské kuchyně. Je to první kniha v českém jazyce, kde najdeme všechny všechny recepty vegetariánských lahůdek, pro které jsou oddaní krišny známí po celém světě.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Krišnova vegetariánská kuchařka za skvělou cenu 316 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Tématické kuchařky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Krišnova vegetariánská kuchařka

Lukáš
Pro mé potřeby je The Bhaktivedanta Book Trust Krišnova vegetariánská kuchařka skvělá volba v kategorii Tématické kuchařky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Krišnova vegetariánská kuchařka od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Krišnova vegetariánská kuchařka}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Krišnova vegetariánská kuchařka mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Krišnova vegetariánská kuchařka The Bhaktivedanta Book Trust - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Krišnova vegetariánská kuchařka, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Krišnova vegetariánská kuchařka The Bhaktivedanta Book Trust na zahradu

Krišnova vegetariánská kuchařka Tématické kuchařky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Krišnova vegetariánská kuchařka i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada The Bhaktivedanta Book Trust, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 316 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Krišnova vegetariánská kuchařka na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce The Bhaktivedanta Book Trust
- číslo EAN 9788087336069 z výroby
- produkt je v kategorii Tématické kuchařky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Krišnova vegetariánská kuchařka Tématické kuchařky
Cena zboží
316 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Tématické kuchařky The Bhaktivedanta Book Trust

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Krišnova vegetariánská kuchařka) potřebujete dokumentaci od výrobce (The Bhaktivedanta Book Trust), manuály 9788087336069, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.