Info o Křídové barvy natřou všechno - hodnocení a parametry

Informace: Křídové barvy natřou všechno Design a úpravy interiérů Grada

Popis produktu: Kniha Křídové barvy natřou všechno:Kniha „Křídové barvy natřou všechno“ legendární autorky Annie Sloan nám představí barevné proměny zdí, podlah, nábytku, závěsů, rolet nebo polštářů. Uvnitř knihy naleznete 40 fotografických návodů, jak lze křídovými barvami krok za krokem přetvořit stěny, dveře, podlahy, povlečení a závěsy. Mezi použitými technikami je i malba pomocí šablony, potisk, voskování a barvení textilií.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Křídové barvy natřou všechno za skvělou cenu 339 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Design a úpravy interiérů na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Křídové barvy natřou všechno

Lukáš
Pro mé potřeby je Grada Křídové barvy natřou všechno skvělá volba v kategorii Design a úpravy interiérů.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Křídové barvy natřou všechno od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Křídové barvy natřou všechno}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Křídové barvy natřou všechno mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Křídové barvy natřou všechno Grada - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Křídové barvy natřou všechno, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Křídové barvy natřou všechno Grada na zahradu

Křídové barvy natřou všechno Design a úpravy interiérů Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Křídové barvy natřou všechno i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Grada, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 339 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Křídové barvy natřou všechno na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Grada
- číslo EAN 9788027106462 z výroby
- produkt je v kategorii Design a úpravy interiérů


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Křídové barvy natřou všechno Design a úpravy interiérů
Cena zboží
339 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Design a úpravy interiérů Grada

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Křídové barvy natřou všechno) potřebujete dokumentaci od výrobce (Grada), manuály 9788027106462, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.