Info o Krémová lenoška Stella Cadente Maison Lagoa, levá strana - hodnocení a parametry

Informace: Krémová lenoška Stella Cadente Maison Lagoa, levá strana Lenošky a otomany Stella Cadente Maison

Popis produktu: Myslíte si, že lenošky patří jen do královských paláců? Právě naopak. V posledních letetch se staly znakem moderního interiéru. A co právě tento kousek činí tak výjimečným? Je to především konstrukce z masivního bukového dřeva. O pohodlí se pak stará výplň z pevné BulTiv pěny a hebké čalounění z prémiového polyesteru. Potah má navíc speciální easy-care úpravu, díky které stačí nečistoty setřít suchým nebo mokrým hadrem. Nemusíte si tedy dělat starosti ani s náročnou péčí. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Krémová lenoška Stella Cadente Maison Lagoa, levá strana za skvělou cenu 11 190 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Lenošky a otomany na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Krémová lenoška Stella Cadente Maison Lagoa, levá strana

Lukáš
Pro mé potřeby je Stella Cadente Maison Krémová lenoška Stella Cadente Maison Lagoa, levá strana skvělá volba v kategorii Lenošky a otomany.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Krémová lenoška Stella Cadente Maison Lagoa, levá strana od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Krémová lenoška Stella Cadente Maison Lagoa, levá strana}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Krémová lenoška Stella Cadente Maison Lagoa, levá strana mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Krémová lenoška Stella Cadente Maison Lagoa, levá strana Stella Cadente Maison - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Krémová lenoška Stella Cadente Maison Lagoa, levá strana, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Krémová lenoška Stella Cadente Maison Lagoa, levá strana Stella Cadente Maison na zahradu

Krémová lenoška Stella Cadente Maison Lagoa, levá strana Lenošky a otomany Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Krémová lenoška Stella Cadente Maison Lagoa, levá strana i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Stella Cadente Maison, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 11 190 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Krémová lenoška Stella Cadente Maison Lagoa, levá strana na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Stella Cadente Maison
- číslo EAN 05902641469046 z výroby
- produkt je v kategorii Lenošky a otomany


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Krémová lenoška Stella Cadente Maison Lagoa, levá strana Lenošky a otomany
Cena zboží
11 190 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Lenošky a otomany Stella Cadente Maison

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Krémová lenoška Stella Cadente Maison Lagoa, levá strana) potřebujete dokumentaci od výrobce (Stella Cadente Maison), manuály 05902641469046, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.