Info o Krajiny japonské duše: atnáct esejů o moderní japonské literatuře - hodnocení a parametry

Informace: Krajiny japonské duše: atnáct esejů o moderní japonské literatuře Užitková zahrada DharmaGaia

Popis produktu: Kniha Krajiny japonské duše: atnáct esejů o moderní japonské literatuře:Patnáct esejů o moderní japonské literatuře, zejména o vrcholných prózách čtyř nejvýznamnějších japonských autorů 20. století: Džuničiróa Tanizakiho, Jasunariho Kawabaty, Naoji Šigy a Masudžiho Ibuseho.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Krajiny japonské duše: atnáct esejů o moderní japonské literatuře za skvělou cenu 332 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Užitková zahrada na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Krajiny japonské duše: atnáct esejů o moderní japonské literatuře

Lukáš
Pro mé potřeby je DharmaGaia Krajiny japonské duše: atnáct esejů o moderní japonské literatuře skvělá volba v kategorii Užitková zahrada.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Krajiny japonské duše: atnáct esejů o moderní japonské literatuře od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Krajiny japonské duše: atnáct esejů o moderní japonské literatuře}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Krajiny japonské duše: atnáct esejů o moderní japonské literatuře mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Krajiny japonské duše: atnáct esejů o moderní japonské literatuře DharmaGaia - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Krajiny japonské duše: atnáct esejů o moderní japonské literatuře, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Krajiny japonské duše: atnáct esejů o moderní japonské literatuře DharmaGaia na zahradu

Krajiny japonské duše: atnáct esejů o moderní japonské literatuře Užitková zahrada Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Krajiny japonské duše: atnáct esejů o moderní japonské literatuře i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada DharmaGaia, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 332 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Krajiny japonské duše: atnáct esejů o moderní japonské literatuře na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce DharmaGaia
- číslo EAN 9788074360886 z výroby
- produkt je v kategorii Užitková zahrada


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Krajiny japonské duše: atnáct esejů o moderní japonské literatuře Užitková zahrada
Cena zboží
332 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Užitková zahrada DharmaGaia

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Krajiny japonské duše: atnáct esejů o moderní japonské literatuře) potřebujete dokumentaci od výrobce (DharmaGaia), manuály 9788074360886, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.