Info o Krájecí prkénko na chleba s nožem Jean Dubost - hodnocení a parametry

Informace: Krájecí prkénko na chleba s nožem Jean Dubost Nože Jean Dubost

Popis produktu: Jeho dědeček byl znalec ve výrobě v příboru, jeho otec založil v roce 1920 továrnu na příbory a on sám teď pokračuje v rodinné tradici, která si zakládá na výrobě vysoce kvalitních příborů a nožů. Francouz Jean Dubost tak rozjel ve větším rodinnou firmu posazenou uprostřed skvostné francouzské krajiny, vybavil ji nejmodernějšími technologiemi, ale zároveň ponechal ruční zpracování tam, kde se podle nich stroje nevyrovnají lidskému řemeslu. Jean Dubost je ve Francii synonymem pro ostrost a stylové stolování, jaké tu doposavad chybělo. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Krájecí prkénko na chleba s nožem Jean Dubost za skvělou cenu 1 079 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nože na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Krájecí prkénko na chleba s nožem Jean Dubost

Lukáš
Pro mé potřeby je Jean Dubost Krájecí prkénko na chleba s nožem Jean Dubost skvělá volba v kategorii Nože.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Krájecí prkénko na chleba s nožem Jean Dubost od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Krájecí prkénko na chleba s nožem Jean Dubost}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Krájecí prkénko na chleba s nožem Jean Dubost mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Krájecí prkénko na chleba s nožem Jean Dubost Jean Dubost - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Krájecí prkénko na chleba s nožem Jean Dubost, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Krájecí prkénko na chleba s nožem Jean Dubost Jean Dubost na zahradu

Krájecí prkénko na chleba s nožem Jean Dubost Nože Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Krájecí prkénko na chleba s nožem Jean Dubost i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Jean Dubost, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 079 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Krájecí prkénko na chleba s nožem Jean Dubost na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Jean Dubost
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Nože


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Krájecí prkénko na chleba s nožem Jean Dubost Nože
Cena zboží
1 079 Kč
Dostupnost
29.01.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Nože Jean Dubost

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Krájecí prkénko na chleba s nožem Jean Dubost) potřebujete dokumentaci od výrobce (Jean Dubost), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.