Info o Kovový odkládací stůl Bold Monkey Hooked On You - hodnocení a parametry

Informace: Kovový odkládací stůl Bold Monkey Hooked On You Konferenční stolky Bold Monkey

Popis produktu:

Stylový odkládací stolek Hooked On You značky Bold Monkey v kovovém provedení se svým zpracováním řadí na pomezí stylu art deco a orientálního umění. Černě lakovaná konstrukce je inspirována motivem geometrických tvarů, z nichž nejvýraznějším je motiv děrovaných trojúhelníků ve zlaté barvě, které obíhají po obvodu horní části podnože. Díky tomu se stolek hodí do každého interiéru a designového prostředí. Dopřejte si notnou dávku originality s tímto parádním designovým kouskem! 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Kovový odkládací stůl Bold Monkey Hooked On You za skvělou cenu 3 849 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kovový odkládací stůl Bold Monkey Hooked On You

Lukáš
Pro mé potřeby je Bold Monkey Kovový odkládací stůl Bold Monkey Hooked On You skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kovový odkládací stůl Bold Monkey Hooked On You od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kovový odkládací stůl Bold Monkey Hooked On You}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kovový odkládací stůl Bold Monkey Hooked On You mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kovový odkládací stůl Bold Monkey Hooked On You Bold Monkey - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kovový odkládací stůl Bold Monkey Hooked On You, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kovový odkládací stůl Bold Monkey Hooked On You Bold Monkey na zahradu

Kovový odkládací stůl Bold Monkey Hooked On You Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kovový odkládací stůl Bold Monkey Hooked On You i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Bold Monkey, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 849 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kovový odkládací stůl Bold Monkey Hooked On You na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bold Monkey
- číslo EAN 8718548047990 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kovový odkládací stůl Bold Monkey Hooked On You Konferenční stolky
Cena zboží
3 849 Kč
Dostupnost
05.10.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Bold Monkey

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kovový odkládací stůl Bold Monkey Hooked On You) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bold Monkey), manuály 8718548047990, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.