Info o Kovový odkládací stolek ZUIVER GUNNIK s mosaznou deskou - hodnocení a parametry

Informace: Kovový odkládací stolek ZUIVER GUNNIK s mosaznou deskou Konferenční stolky Zuiver

Popis produktu:

Všestranný a elegantní odkládací stolek ZUIVER GUNNIK inspirovaný designem z minulého století lze využít jako odkládací stolek, ale také jako noční stolek, který navíc obsahuje drátěnou poličku pro uložení časopisů, novin, laptopu či Vašich oblíbených knih.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod designovynabytek.cz nabízí zboží Kovový odkládací stolek ZUIVER GUNNIK s mosaznou deskou za skvělou cenu 4 310 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kovový odkládací stolek ZUIVER GUNNIK s mosaznou deskou

Lukáš
Pro mé potřeby je Zuiver Kovový odkládací stolek ZUIVER GUNNIK s mosaznou deskou skvělá volba v kategorii Konferenční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kovový odkládací stolek ZUIVER GUNNIK s mosaznou deskou od xkrát prověřeného e-shopu designovynabytek.cz.


Honza
Na designovynabytek.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kovový odkládací stolek ZUIVER GUNNIK s mosaznou deskou}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kovový odkládací stolek ZUIVER GUNNIK s mosaznou deskou mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kovový odkládací stolek ZUIVER GUNNIK s mosaznou deskou Zuiver - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kovový odkládací stolek ZUIVER GUNNIK s mosaznou deskou, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kovový odkládací stolek ZUIVER GUNNIK s mosaznou deskou Zuiver na zahradu

Kovový odkládací stolek ZUIVER GUNNIK s mosaznou deskou Konferenční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kovový odkládací stolek ZUIVER GUNNIK s mosaznou deskou i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu designovynabytek.cz Zuiver, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 310 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kovový odkládací stolek ZUIVER GUNNIK s mosaznou deskou na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Zuiver
- číslo EAN 8718548040298 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu designovynabytek.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kovový odkládací stolek ZUIVER GUNNIK s mosaznou deskou Konferenční stolky
Cena zboží
4 310 Kč
Dostupnost
08.12.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » designovynabytek.cz
Doručení Konferenční stolky Zuiver

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kovový odkládací stolek ZUIVER GUNNIK s mosaznou deskou) potřebujete dokumentaci od výrobce (Zuiver), manuály 8718548040298, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu designovynabytek.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.