Info o Kovová nástěnná dekorace v měděné barvě Geometric World Map, 120 x 58 cm - hodnocení a parametry

Informace: Kovová nástěnná dekorace v měděné barvě Geometric World Map, 120 x 58 cm Obrazy, rámy a tabule Bonami

Popis produktu: Jste rozený světoběžník a objevování nejrůznějších koutů naší krásné planety máte v krvi? To vás jistě potěší tato nápaditá nástěnná dekorace z kovu, která je ódou pro všechny milovníky cestování. Navíc se díky svému černému univerzálnímu pojetí dá lehce sladit do nejrůznějších interiérových stylů. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Kovová nástěnná dekorace v měděné barvě Geometric World Map, 120 x 58 cm za skvělou cenu 1 629 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Obrazy, rámy a tabule na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kovová nástěnná dekorace v měděné barvě Geometric World Map, 120 x 58 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami Kovová nástěnná dekorace v měděné barvě Geometric World Map, 120 x 58 cm skvělá volba v kategorii Obrazy, rámy a tabule.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kovová nástěnná dekorace v měděné barvě Geometric World Map, 120 x 58 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kovová nástěnná dekorace v měděné barvě Geometric World Map, 120 x 58 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kovová nástěnná dekorace v měděné barvě Geometric World Map, 120 x 58 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kovová nástěnná dekorace v měděné barvě Geometric World Map, 120 x 58 cm Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kovová nástěnná dekorace v měděné barvě Geometric World Map, 120 x 58 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kovová nástěnná dekorace v měděné barvě Geometric World Map, 120 x 58 cm Bonami na zahradu

Kovová nástěnná dekorace v měděné barvě Geometric World Map, 120 x 58 cm Obrazy, rámy a tabule Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kovová nástěnná dekorace v měděné barvě Geometric World Map, 120 x 58 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 629 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kovová nástěnná dekorace v měděné barvě Geometric World Map, 120 x 58 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN 8681875378696 z výroby
- produkt je v kategorii Obrazy, rámy a tabule


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kovová nástěnná dekorace v měděné barvě Geometric World Map, 120 x 58 cm Obrazy, rámy a tabule
Cena zboží
1 629 Kč
Dostupnost
27.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Obrazy, rámy a tabule Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kovová nástěnná dekorace v měděné barvě Geometric World Map, 120 x 58 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály 8681875378696, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.