Info o Kouzelná flétna 1 + CD - hodnocení a parametry

Informace: Kouzelná flétna 1 + CD Hudba, zpěvníky, příručky G+W

Popis produktu: Kniha Kouzelná flétna 1 + CD:Kniha obsahuje 12 pohádkových melodií pro sopránové a altové flétny s doprovodem na CD a akordovými značkami pro kytaru, klavír nebo keybord. Seznam skladeb 1. O turecký zemi 2. Princezna ze mlejna 3. O šípkových růžích 4. Jak se budí princezny 5. Tři oříšky pro Popelku 6. Já ti prstýnek dám 7. Nes mě, loďko 8. Lotrando a Zubejda 9. Voda, voděnka 10. Svatební menuet 11. Trpasličí svatba 12. Páni kluci Noty, slouží jako doplněk učiva na ZUŠ, ale jsou vhodné i pro potřeby Základních škol, hudebních kroužků či pro samouky. Jsou určeny všem, kdo si rádi hrají a chtějí se zároveň něčemu přiučit. Nelze je vnímat jako metodickou učebnici hry na flétnu, ale jako zpestření výuky pomocí známých melodií.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Kouzelná flétna 1 + CD za skvělou cenu 180 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hudba, zpěvníky, příručky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kouzelná flétna 1 + CD

Lukáš
Pro mé potřeby je G+W Kouzelná flétna 1 + CD skvělá volba v kategorii Hudba, zpěvníky, příručky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kouzelná flétna 1 + CD od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kouzelná flétna 1 + CD}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kouzelná flétna 1 + CD mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentáře



Heureka Kouzelná flétna 1 + CD G+W - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kouzelná flétna 1 + CD, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>




Vlastnosti zboží Kouzelná flétna 1 + CD G+W na zahradu

Kouzelná flétna 1 + CD Hudba, zpěvníky, příručky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kouzelná flétna 1 + CD i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada G+W, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 180 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kouzelná flétna 1 + CD na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce G+W
- číslo EAN 9790706509907 z výroby
- produkt je v kategorii Hudba, zpěvníky, příručky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kouzelná flétna 1 + CD Hudba, zpěvníky, příručky
Cena zboží
180 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada




Doručení Hudba, zpěvníky, příručky G+W

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kouzelná flétna 1 + CD) potřebujete dokumentaci od výrobce (G+W), manuály 9790706509907, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.