Info o korková nástěnka s mapou světa XXL - hodnocení a parametry

Informace: korková nástěnka s mapou světa XXL Plakáty Kokiska

Popis produktu: Nástěnka World Map – mapa světaXXL nástěnka z korku jako upoutávka včetně 20 značek vlajek Originální mapa světa splňuje několik úkolů najednou. Za prvé, mapa světa je prostě upoutávkou na každé zdi. Když se na ni podíváte, přemýšlíte o minulých a budoucích cestách a má také velmi zvláštní vizuální přitažlivost. Je to ozdobný předmět, povzbuzující prostředek k diskusi a poskytovatel informací (například pokud chcete rychle vyhledat místo). Ale tato speciální mapa světa splňuje další cíl: je to současně mapa a hrací deska! Díky korku může být znovu a znovu vybavena špendlíky - s dodanými nebo dodatečně koupenými. Zde máte muka volby: jednoduše označíte přiložené vlajkové kolíky do míst, které jste již navštívili? Nebo označíte všechny budoucí cíle snů, všechna místa, kde žijí přátelé? S fotografiemi pořízenými z cestse mapa korkového světa stává prázdninovým deníkem na zdi. Samozřejmě můžete také připnout normální poznámky s barevnými vlajkami na pamětní desce: červené vlajky pro nákupní seznamy, modré pro připomenutí schůzek, žluté na lístky, zelené na účty. A memorandum o dodávce nové chladničky - samozřejmě, že připojíte Grónsko. Takže korková mapa světa vás dělá dvakrát tak chytrými: připomíná vám a učíte se nové! Technické údaje: pamětní deska s rozsáhlou mapou světa na korkové desce 3-násobná funkce: podrobná mapa světa; dekorace zdi & nástěnka s připomínkami mapa světa je licencovaným tiskem renomovaného kartografa pamětní deska je již zarámovaná a obsahuje závěsy ideální pro poznámky, připomenutí, lístky, zprávy atd. rozměry cca 90 x 60 cm včetně 20 značek z tvrdého plastu ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží korková nástěnka s mapou světa XXL za skvělou cenu 549 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Plakáty na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - korková nástěnka s mapou světa XXL

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska korková nástěnka s mapou světa XXL skvělá volba v kategorii Plakáty.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt korková nástěnka s mapou světa XXL od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého korková nástěnka s mapou světa XXL}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu korková nástěnka s mapou světa XXL mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka korková nástěnka s mapou světa XXL Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o korková nástěnka s mapou světa XXL, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží korková nástěnka s mapou světa XXL Kokiska na zahradu

korková nástěnka s mapou světa XXL Plakáty Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace korková nástěnka s mapou světa XXL i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 549 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

korková nástěnka s mapou světa XXL na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN 4250410324920 z výroby
- produkt je v kategorii Plakáty


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

korková nástěnka s mapou světa XXL Plakáty
Cena zboží
549 Kč
Dostupnost
(Skladem) 27.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Plakáty Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (korková nástěnka s mapou světa XXL) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály 4250410324920, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.