Info o Korková nástěnka s černými hodinami PT LIVING Remember - hodnocení a parametry

Informace: Korková nástěnka s černými hodinami PT LIVING Remember Hodiny a budíky PT LIVING

Popis produktu: Ať už bojujete s pozdními příchody nebo nesnášíte nedochvilnost svého okolí, mít na očích hodiny se vám vždycky hodí. Buď, abyste si pospíšili, či zaujali patřičně podrážděný postoj, který všechny opozdilce vycvičí. Hlavní myšlenkou nizozemské značky PT LIVING je vnášet do svého specifického designu výjimečnost a nadčasovou jednoduchost. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Korková nástěnka s černými hodinami PT LIVING Remember za skvělou cenu 1 379 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Hodiny a budíky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Korková nástěnka s černými hodinami PT LIVING Remember

Lukáš
Pro mé potřeby je PT LIVING Korková nástěnka s černými hodinami PT LIVING Remember skvělá volba v kategorii Hodiny a budíky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Korková nástěnka s černými hodinami PT LIVING Remember od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Korková nástěnka s černými hodinami PT LIVING Remember}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Korková nástěnka s černými hodinami PT LIVING Remember mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Korková nástěnka s černými hodinami PT LIVING Remember PT LIVING - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Korková nástěnka s černými hodinami PT LIVING Remember, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Korková nástěnka s černými hodinami PT LIVING Remember PT LIVING na zahradu

Korková nástěnka s černými hodinami PT LIVING Remember Hodiny a budíky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Korková nástěnka s černými hodinami PT LIVING Remember i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz PT LIVING, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 379 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Korková nástěnka s černými hodinami PT LIVING Remember na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce PT LIVING
- číslo EAN 8714302661716 z výroby
- produkt je v kategorii Hodiny a budíky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Korková nástěnka s černými hodinami PT LIVING Remember Hodiny a budíky
Cena zboží
1 379 Kč
Dostupnost
31.03.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Hodiny a budíky PT LIVING

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Korková nástěnka s černými hodinami PT LIVING Remember) potřebujete dokumentaci od výrobce (PT LIVING), manuály 8714302661716, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.