Info o Korková mapa světa - hodnocení a parametry

Informace: Korková mapa světa Nástěnné mapy Kokiska

Popis produktu: Milujete cestování a místa, kde už jste byli, nedovedete spočítat na prstech? A to nemluvě o místech, kam máte ještě v plánu se podívat… S touto korkovou mapou získáte nejen krásnou dekoraci na zeď, ale hlavně si pomocí přiložených připínáčků přehledně barevně vyznačíte všechna krásná místa, kde už jste byli a kam se chystáte. K místům si můžete pomocí připínáčků navíc připnout i malé fotky, a vytvořit si tak krásnou kolekci vzpomínek.Vyznačte si všechna místa, kde už jste byli a kam se ještě chcete podívat! Rozměry: 82 x 58 cm 25 připínáčků1 x Korková mapa světa... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Korková mapa světa za skvělou cenu 592 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Nástěnné mapy na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Korková mapa světa

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Korková mapa světa skvělá volba v kategorii Nástěnné mapy.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Korková mapa světa od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Korková mapa světa}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Korková mapa světa mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Korková mapa světa Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Korková mapa světa, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Korková mapa světa Kokiska na zahradu

Korková mapa světa Nástěnné mapy Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Korková mapa světa i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 592 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Korková mapa světa na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Nástěnné mapy


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Korková mapa světa Nástěnné mapy
Cena zboží
592 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.11.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Nástěnné mapy Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Korková mapa světa) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.