Info o Konferenční stolek v dekoru dubového dřeva s bílou deskou Honey Light - hodnocení a parametry

Informace: Konferenční stolek v dekoru dubového dřeva s bílou deskou Honey Light Konferenční a příruční stolky Bonami

Popis produktu: Ideální designový a praktický doplněk k pohovce, který doladí celkový vzhled vašeho interiéru. Má bytelnou konstrukci a desku v přírodním dekoru, takže se stane velmi vítaným estetickým prvkem. Pokud chcete designově nápaditý kus nábytku, kvůli kterému si nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, jde o ideální řešení. Hodí se tak především do prvních bydlení. Vyžaduje montáž, ovšem velmi jednoduchou, kterou zvládněte levou zadní. Materiál nevyžaduje žádnou speciální péči, stačí pravidelně oprašovat a otírat vlhkým hadříkem. Dejte si pozor na poškrábání povrchu, na to je jeho materiál více náchylnější. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Konferenční stolek v dekoru dubového dřeva s bílou deskou Honey Light za skvělou cenu 3 799 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční a příruční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Konferenční stolek v dekoru dubového dřeva s bílou deskou Honey Light

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami Konferenční stolek v dekoru dubového dřeva s bílou deskou Honey Light skvělá volba v kategorii Konferenční a příruční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Konferenční stolek v dekoru dubového dřeva s bílou deskou Honey Light od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Konferenční stolek v dekoru dubového dřeva s bílou deskou Honey Light}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Konferenční stolek v dekoru dubového dřeva s bílou deskou Honey Light mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Konferenční stolek v dekoru dubového dřeva s bílou deskou Honey Light Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Konferenční stolek v dekoru dubového dřeva s bílou deskou Honey Light, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Konferenční stolek v dekoru dubového dřeva s bílou deskou Honey Light Bonami na zahradu

Konferenční stolek v dekoru dubového dřeva s bílou deskou Honey Light Konferenční a příruční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Konferenční stolek v dekoru dubového dřeva s bílou deskou Honey Light i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 799 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Konferenční stolek v dekoru dubového dřeva s bílou deskou Honey Light na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN 8681875277500 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční a příruční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Konferenční stolek v dekoru dubového dřeva s bílou deskou Honey Light Konferenční a příruční stolky
Cena zboží
3 799 Kč
Dostupnost
06.04.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Konferenční a příruční stolky Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Konferenční stolek v dekoru dubového dřeva s bílou deskou Honey Light) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály 8681875277500, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.