Info o Konferenční rozkládací stolek Marckeric Brenda - hodnocení a parametry

Informace: Konferenční rozkládací stolek Marckeric Brenda Konferenční a příruční stolky Marckeric

Popis produktu: Sešlo se o pár hostů víc? Žádnou paniku. Tento konferenční stůl lze hravě o pár centimetrů prodloužit. Součástí úložných prostor je vysouvací deska, díky níž získáte víc místa na šálky i dezertní talířky. Marckeric pochází ze slunného Španělska, kde zakořenila už v roce 1996. Její nábytek dýchá osobitostí, láskou k modernímu interiéru a skandinávskému stylu bydlení. Co kus to designová lahůdka v podobě přírodního dřeva či skla. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Konferenční rozkládací stolek Marckeric Brenda za skvělou cenu 9 799 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Konferenční a příruční stolky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Konferenční rozkládací stolek Marckeric Brenda

Lukáš
Pro mé potřeby je Marckeric Konferenční rozkládací stolek Marckeric Brenda skvělá volba v kategorii Konferenční a příruční stolky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Konferenční rozkládací stolek Marckeric Brenda od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Konferenční rozkládací stolek Marckeric Brenda}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Konferenční rozkládací stolek Marckeric Brenda mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Konferenční rozkládací stolek Marckeric Brenda Marckeric - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Konferenční rozkládací stolek Marckeric Brenda, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Konferenční rozkládací stolek Marckeric Brenda Marckeric na zahradu

Konferenční rozkládací stolek Marckeric Brenda Konferenční a příruční stolky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Konferenční rozkládací stolek Marckeric Brenda i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Marckeric, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 9 799 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Konferenční rozkládací stolek Marckeric Brenda na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marckeric
- číslo EAN 8435178356383 z výroby
- produkt je v kategorii Konferenční a příruční stolky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Konferenční rozkládací stolek Marckeric Brenda Konferenční a příruční stolky
Cena zboží
9 799 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Konferenční a příruční stolky Marckeric

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Konferenční rozkládací stolek Marckeric Brenda) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marckeric), manuály 8435178356383, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.