Info o Komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusco, šířka 120 cm - hodnocení a parametry

Informace: Komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusco, šířka 120 cm Komody Marckeric

Popis produktu: S Marckeric budete bydlet moderně i prakticky. Tento krasavec je inspirovaný populárním skandinávským stylem bydlení. Duši má ale španělskou, odkud jsou jeho designéři. Ti si dali záležet i na výběru dřeva, abyste si mohli užívat jeho krásu a další benefity opravdu dlouho. Borovicové dřevo Nábytek z borovicového dřeva není jen potěcha pro oko. Byť každý kus je díky své neopakovatelné kresbě originál. Tento typ dřeva je velmi odolný, tudíž se vám po prvním stěhování nerozsype. Borovicové dřevo je navíc antibakteriální a dobře odolává vlhku. Marckeric pochází ze slunného Španělska, kde zakořenila už v roce 1996. Její nábytek dýchá osobitostí, láskou k modernímu interiéru a skandinávskému stylu bydlení. Co kus to designová lahůdka v podobě přírodního dřeva či skla. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusco, šířka 120 cm za skvělou cenu 6 699 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Komody na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusco, šířka 120 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je Marckeric Komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusco, šířka 120 cm skvělá volba v kategorii Komody.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusco, šířka 120 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusco, šířka 120 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusco, šířka 120 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusco, šířka 120 cm Marckeric - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusco, šířka 120 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusco, šířka 120 cm Marckeric na zahradu

Komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusco, šířka 120 cm Komody Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusco, šířka 120 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Marckeric, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 6 699 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusco, šířka 120 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Marckeric
- číslo EAN 8435178310064 z výroby
- produkt je v kategorii Komody


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusco, šířka 120 cm Komody
Cena zboží
6 699 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Komody Marckeric

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Komoda z masivního borovicového dřeva Marckeric Cusco, šířka 120 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Marckeric), manuály 8435178310064, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.