Info o Kolečka ke kancelářským židlím pro tvrdé podlahy - hodnocení a parametry

Informace: Kolečka ke kancelářským židlím pro tvrdé podlahy Kancelářská křesla RACEMASTER®

Popis produktu: Kolečka ke kancelářským židlím - pro tvrdé podlahy Sada pěti dvojitých koleček, která jsou určena pro tvrdé podlahy, jako jsou např. parkety, laminát, mramor, kámen. Tato kolečka se vyznačují především velmi kvalitním materiálem, který zaručuje tichý pohyb koleček po podlaze. Jsou určena pro židle z našeho sortimentu, ale i jiné kancelářské židle, které mají shodný systém nasazení koleček. Technické údaje: Průměr koleček: 50 mm Průměr čepu: 11 mm Délka čepu: 22 mm Barva: černá/bílá Jádro koleček z kvalitního nylonu Vrchní vrstva z PU Kolečka jsou odolná vůči mechanickému poškození a nezanechávají na podlaze šmouhy Obsah balení: 5 x kolečko ke kancelářské židli ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Kolečka ke kancelářským židlím pro tvrdé podlahy za skvělou cenu 139 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kancelářská křesla na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kolečka ke kancelářským židlím pro tvrdé podlahy

Lukáš
Pro mé potřeby je RACEMASTER® Kolečka ke kancelářským židlím pro tvrdé podlahy skvělá volba v kategorii Kancelářská křesla.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kolečka ke kancelářským židlím pro tvrdé podlahy od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kolečka ke kancelářským židlím pro tvrdé podlahy}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kolečka ke kancelářským židlím pro tvrdé podlahy mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kolečka ke kancelářským židlím pro tvrdé podlahy RACEMASTER® - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kolečka ke kancelářským židlím pro tvrdé podlahy, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kolečka ke kancelářským židlím pro tvrdé podlahy RACEMASTER® na zahradu

Kolečka ke kancelářským židlím pro tvrdé podlahy Kancelářská křesla Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kolečka ke kancelářským židlím pro tvrdé podlahy i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz RACEMASTER®, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 139 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kolečka ke kancelářským židlím pro tvrdé podlahy na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce RACEMASTER®
- číslo EAN 4048821578762 z výroby
- produkt je v kategorii Kancelářská křesla


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kolečka ke kancelářským židlím pro tvrdé podlahy Kancelářská křesla
Cena zboží
139 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Kancelářská křesla RACEMASTER®

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kolečka ke kancelářským židlím pro tvrdé podlahy) potřebujete dokumentaci od výrobce (RACEMASTER®), manuály 4048821578762, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.