Info o Kokiska Automatická míchačka karet XXL až pro čtyři balíčky karet - hodnocení a parametry

Informace: Kokiska Automatická míchačka karet XXL až pro čtyři balíčky karet Příslušenství k pokeru Kokiska

Popis produktu: Automatická míchačka karet XXL až pro čtyři balíčky karet Nebaví vás karty stále míchat v ruce? Máme pro vás řešení - míchačku karet. Je nutností pro vášnivé hráče! Poker, blackjack, nebo žolíky budou s touto pomůckou ještě zábavnější. Tato vysoce kvalitní karetní míchačka by měla být součástí každé profesionální karetní hry. Od nynějška se už nebudete hádat, kdo kdy bude míchat a nebo kdo podvádí při míchání. Přenechte míchání karet tomuto profesionálovi a zaměřte pouze na hru. Trik: Automatická míchačka karet zvládne míchat čtyři balíčky najednou - a to za méně než tři sekundy. Ať už hrajete žolíky, blackjack nebo poker - ušetříte spoustu času a úsilí!  Určena pro 4 balíčky karet. Na tužkové baterie, jednoduché ovládání. Jak na plastové karty, tak i na papírové. Baterie nejsou součástí balení. Obsah balení: 1 x míchačka karet... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Kokiska Automatická míchačka karet XXL až pro čtyři balíčky karet za skvělou cenu 236 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Příslušenství k pokeru na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kokiska Automatická míchačka karet XXL až pro čtyři balíčky karet

Lukáš
Pro mé potřeby je Kokiska Kokiska Automatická míchačka karet XXL až pro čtyři balíčky karet skvělá volba v kategorii Příslušenství k pokeru.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kokiska Automatická míchačka karet XXL až pro čtyři balíčky karet od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kokiska Automatická míchačka karet XXL až pro čtyři balíčky karet}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kokiska Automatická míchačka karet XXL až pro čtyři balíčky karet mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kokiska Automatická míchačka karet XXL až pro čtyři balíčky karet Kokiska - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kokiska Automatická míchačka karet XXL až pro čtyři balíčky karet, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kokiska Automatická míchačka karet XXL až pro čtyři balíčky karet Kokiska na zahradu

Kokiska Automatická míchačka karet XXL až pro čtyři balíčky karet Příslušenství k pokeru Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kokiska Automatická míchačka karet XXL až pro čtyři balíčky karet i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz Kokiska, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 236 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kokiska Automatická míchačka karet XXL až pro čtyři balíčky karet na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Kokiska
- číslo EAN 4250410300528 z výroby
- produkt je v kategorii Příslušenství k pokeru


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kokiska Automatická míchačka karet XXL až pro čtyři balíčky karet Příslušenství k pokeru
Cena zboží
236 Kč
Dostupnost
(Skladem) 26.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Příslušenství k pokeru Kokiska

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kokiska Automatická míchačka karet XXL až pro čtyři balíčky karet) potřebujete dokumentaci od výrobce (Kokiska), manuály 4250410300528, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.