Info o Kodak KAA-1 Alkaline Max Baterie balení 10 ks, tužkové - hodnocení a parametry

Informace: Kodak KAA-1 Alkaline Max Baterie balení 10 ks, tužkové Baterie

Popis produktu: Kodak KAA-1 jsou tužkové alkalické baterie typu AA, které jsou vhodným pomocníkem pro vaše digitální fotoaparáty a jiná elektronická zařízení. Baterie disponují napětím 1,5 V.V balení naleznete 10ks baterií Kodak KAA-1. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kokiskashop.cz nabízí zboží Kodak KAA-1 Alkaline Max Baterie balení 10 ks, tužkové za skvělou cenu 99 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Baterie na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kodak KAA-1 Alkaline Max Baterie balení 10 ks, tužkové

Lukáš
Pro mé potřeby je Kodak KAA-1 Alkaline Max Baterie balení 10 ks, tužkové skvělá volba v kategorii Baterie.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kodak KAA-1 Alkaline Max Baterie balení 10 ks, tužkové od xkrát prověřeného e-shopu kokiskashop.cz.


Honza
Na kokiskashop.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kodak KAA-1 Alkaline Max Baterie balení 10 ks, tužkové}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kodak KAA-1 Alkaline Max Baterie balení 10 ks, tužkové mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kodak KAA-1 Alkaline Max Baterie balení 10 ks, tužkové - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kodak KAA-1 Alkaline Max Baterie balení 10 ks, tužkové, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kodak KAA-1 Alkaline Max Baterie balení 10 ks, tužkové na zahradu

Kodak KAA-1 Alkaline Max Baterie balení 10 ks, tužkové Baterie Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kodak KAA-1 Alkaline Max Baterie balení 10 ks, tužkové i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kokiskashop.cz , u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 99 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kodak KAA-1 Alkaline Max Baterie balení 10 ks, tužkové na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce
- číslo EAN 3950615 z výroby
- produkt je v kategorii Baterie


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kokiskashop.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kodak KAA-1 Alkaline Max Baterie balení 10 ks, tužkové Baterie
Cena zboží
99 Kč
Dostupnost
(Skladem) 29.09.2020
Doprava
od 89 Kč
Do obchodu » kokiskashop.cz
Doručení Baterie

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kodak KAA-1 Alkaline Max Baterie balení 10 ks, tužkové) potřebujete dokumentaci od výrobce (), manuály 3950615, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kokiskashop.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce kokiskashop.cz můžete zakoupit další produkty:
Baterie - Zobrazit další produkty