Info o Kočka - hodnocení a parametry

Informace: Kočka Kočky Vašut

Popis produktu: Kniha Kočka: Poznejte svou novou kamarádku - kočku! O kočkách se říká, že jsou sebevědomé, samostatné a svého páníčka poctí svou přízní jen tehdy, když se jim samotným zachce. Přesto potřebují jeho správnou péči a lásku, aby jim bylo dobře. V naší praktické příručce se dozvíte vše potřebné: Jak správně vybrat kočku Jak kočku správně krmit a pečovat o ni Jak si poradit v případě nemoci Jak kočku vychovávat a najít společné hry Jak se starat o kočičí potomstvo Navíc spousta tipů a odpovědí na nejčastější otázky ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Kočka za skvělou cenu 180 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kočky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kočka

Lukáš
Pro mé potřeby je Vašut Kočka skvělá volba v kategorii Kočky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kočka od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kočka}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kočka mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kočka Vašut - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kočka, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kočka Vašut na zahradu

Kočka Kočky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kočka i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Vašut, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 180 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kočka na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Vašut
- číslo EAN 9788075411440 z výroby
- produkt je v kategorii Kočky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kočka Kočky
Cena zboží
180 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Kočky Vašut

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kočka) potřebujete dokumentaci od výrobce (Vašut), manuály 9788075411440, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.