Info o Koberec BT Carpet Wolly v šedé barvě, 160 x 240 cm - hodnocení a parametry

Informace: Koberec BT Carpet Wolly v šedé barvě, 160 x 240 cm Koberce a předložky BT Carpet

Popis produktu: Koberec je jedním z nejhlavnějších prvků v interiéru. Kromě izolačních vlastností je důležitý i po estetické stránce. Dodává totiž místnosti šarm, který bude poslední krůčkem k dokonalému bydlení. Vsaďte na koberce od BT Carpet, ty tuto roli splňují na jedničku. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Koberec BT Carpet Wolly v šedé barvě, 160 x 240 cm za skvělou cenu 2 599 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Koberce a předložky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Koberec BT Carpet Wolly v šedé barvě, 160 x 240 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je BT Carpet Koberec BT Carpet Wolly v šedé barvě, 160 x 240 cm skvělá volba v kategorii Koberce a předložky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Koberec BT Carpet Wolly v šedé barvě, 160 x 240 cm od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Koberec BT Carpet Wolly v šedé barvě, 160 x 240 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Koberec BT Carpet Wolly v šedé barvě, 160 x 240 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Koberec BT Carpet Wolly v šedé barvě, 160 x 240 cm BT Carpet - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Koberec BT Carpet Wolly v šedé barvě, 160 x 240 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Koberec BT Carpet Wolly v šedé barvě, 160 x 240 cm BT Carpet na zahradu

Koberec BT Carpet Wolly v šedé barvě, 160 x 240 cm Koberce a předložky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Koberec BT Carpet Wolly v šedé barvě, 160 x 240 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz BT Carpet, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 599 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Koberec BT Carpet Wolly v šedé barvě, 160 x 240 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce BT Carpet
- číslo EAN 4260482448912 z výroby
- produkt je v kategorii Koberce a předložky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Koberec BT Carpet Wolly v šedé barvě, 160 x 240 cm Koberce a předložky
Cena zboží
2 599 Kč
Dostupnost
09.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Koberce a předložky BT Carpet

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Koberec BT Carpet Wolly v šedé barvě, 160 x 240 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (BT Carpet), manuály 4260482448912, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.