Info o Knihovna v dekoru ořechového dřeva s bílými detaily Als Walnut White - hodnocení a parametry

Informace: Knihovna v dekoru ořechového dřeva s bílými detaily Als Walnut White Knihovny Bonami

Popis produktu: Jste milovníkem nápaditého designu ve spojení s praktickým využitím? To vám nabídne tato prostorná knihovna, která zaujme na první pohled svým estetickým pojetím. Pokud chcete designově nápaditý kus nábytku, kvůli kterému si nebudete muset sáhnout hluboko do kapsy, jde o ideální řešení. Hodí se tak především do prvních bydlení. Vyžaduje montáž, ovšem velmi jednoduchou, kterou zvládněte levou zadní. Materiál nevyžaduje žádnou speciální péči, stačí pravidelně oprašovat a otírat vlhkým hadříkem. Dejte si pozor na poškrábání povrchu, na to je jeho materiál více náchylnější. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Knihovna v dekoru ořechového dřeva s bílými detaily Als Walnut White za skvělou cenu 2 039 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Knihovny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Knihovna v dekoru ořechového dřeva s bílými detaily Als Walnut White

Lukáš
Pro mé potřeby je Bonami Knihovna v dekoru ořechového dřeva s bílými detaily Als Walnut White skvělá volba v kategorii Knihovny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Knihovna v dekoru ořechového dřeva s bílými detaily Als Walnut White od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Knihovna v dekoru ořechového dřeva s bílými detaily Als Walnut White}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Knihovna v dekoru ořechového dřeva s bílými detaily Als Walnut White mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Knihovna v dekoru ořechového dřeva s bílými detaily Als Walnut White Bonami - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Knihovna v dekoru ořechového dřeva s bílými detaily Als Walnut White, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Knihovna v dekoru ořechového dřeva s bílými detaily Als Walnut White Bonami na zahradu

Knihovna v dekoru ořechového dřeva s bílými detaily Als Walnut White Knihovny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Knihovna v dekoru ořechového dřeva s bílými detaily Als Walnut White i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Bonami, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 2 039 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Knihovna v dekoru ořechového dřeva s bílými detaily Als Walnut White na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Bonami
- číslo EAN 8681875385502 z výroby
- produkt je v kategorii Knihovny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Knihovna v dekoru ořechového dřeva s bílými detaily Als Walnut White Knihovny
Cena zboží
2 039 Kč
Dostupnost
31.03.2021
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Knihovny Bonami

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Knihovna v dekoru ořechového dřeva s bílými detaily Als Walnut White) potřebujete dokumentaci od výrobce (Bonami), manuály 8681875385502, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.