Info o Knihovna Ena 196 cm - hodnocení a parametry

Informace: Knihovna Ena 196 cm Knihovny GAZZDA

Popis produktu: Knihovna doplňující širokou nabídku bytového nábytku z kolekce ENA. Prvotřídní dubový masiv použitý na tuto krásnou, designovou knihovnu. Knihovnu nabízíme ve dvou výškách. Prohlédněte si kompletní kolekci nábytku Gazzda v souborech ke stažení a utvořte Váš interiér jedinečným. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Lino.cz nabízí zboží Knihovna Ena 196 cm za skvělou cenu 23 474 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Knihovny na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Knihovna Ena 196 cm

Lukáš
Pro mé potřeby je GAZZDA Knihovna Ena 196 cm skvělá volba v kategorii Knihovny.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Knihovna Ena 196 cm od xkrát prověřeného e-shopu Lino.cz.


Honza
Na Lino.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Knihovna Ena 196 cm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Knihovna Ena 196 cm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Knihovna Ena 196 cm GAZZDA - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Knihovna Ena 196 cm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Knihovna Ena 196 cm GAZZDA na zahradu

Knihovna Ena 196 cm Knihovny Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Knihovna Ena 196 cm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Lino.cz GAZZDA, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 23 474 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Knihovna Ena 196 cm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce GAZZDA
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Knihovny


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Lino.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Knihovna Ena 196 cm Knihovny
Cena zboží
23 474 Kč
Dostupnost
Na objednání
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Lino.cz
Doručení Knihovny GAZZDA

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Knihovna Ena 196 cm) potřebujete dokumentaci od výrobce (GAZZDA), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Lino.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Lino.cz můžete zakoupit další produkty:
Knihovny - Zobrazit další produkty