Info o Kniha zákuskov - hodnocení a parametry

Informace: Kniha zákuskov Moučníky, pečení FONI book

Popis produktu: Kniha Kniha zákuskov:Kniha zákuskov je exkluzívna zbierka receptov, v ktorej nájdete obľúbené tradičné zákusky ako orechový tunel, mačacie oči alebo Éclairs, ale v knižke majú svoje miesto aj také populárne novinky, akými sú milé tortičky alebo nepečené zákusky, či sladké múčniky pečené v mikrovlnke.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Kniha zákuskov za skvělou cenu 118 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Moučníky, pečení na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kniha zákuskov

Lukáš
Pro mé potřeby je FONI book Kniha zákuskov skvělá volba v kategorii Moučníky, pečení.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kniha zákuskov od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kniha zákuskov}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kniha zákuskov mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kniha zákuskov FONI book - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kniha zákuskov, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kniha zákuskov FONI book na zahradu

Kniha zákuskov Moučníky, pečení Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kniha zákuskov i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada FONI book, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 118 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kniha zákuskov na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce FONI book
- číslo EAN 9788081880353 z výroby
- produkt je v kategorii Moučníky, pečení


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kniha zákuskov Moučníky, pečení
Cena zboží
118 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Moučníky, pečení FONI book

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kniha zákuskov) potřebujete dokumentaci od výrobce (FONI book), manuály 9788081880353, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.