Info o Kniha květin - hodnocení a parametry

Informace: Kniha květin Design a úpravy zahrad Esence

Popis produktu: Kniha Kniha květin:Majitelka květinové farmy a floristka Rachel Siegfriedová představuje ty nejkrásnější květiny pro váš domov, jednu po druhé. Ve svých nápaditých aranžmá se nechává inspirovat měnícím se ročním obdobím a láskou k malebným venkovským zahradám. Provede vás kolekcí květin od jarních tulipánů přes letní hrachory až po podzimní jiřiny, naučí vás vybírat ty nejlepší druhy, poradí vám, jak je udržet co nejdéle čerstvé a jak je aranžovat tak, aby vynikla jejich přirozená krása.... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Kniha květin za skvělou cenu 472 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Design a úpravy zahrad na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kniha květin

Lukáš
Pro mé potřeby je Esence Kniha květin skvělá volba v kategorii Design a úpravy zahrad.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kniha květin od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kniha květin}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kniha květin mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kniha květin Esence - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kniha květin, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kniha květin Esence na zahradu

Kniha květin Design a úpravy zahrad Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kniha květin i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Esence, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 472 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kniha květin na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Esence
- číslo EAN 9788075496423 z výroby
- produkt je v kategorii Design a úpravy zahrad


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kniha květin Design a úpravy zahrad
Cena zboží
472 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Design a úpravy zahrad Esence

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kniha květin) potřebujete dokumentaci od výrobce (Esence), manuály 9788075496423, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.