Info o Klíč na převlečné matice Tona Expert - 19x22mm - hodnocení a parametry

Informace: Klíč na převlečné matice Tona Expert - 19x22mm Ploché klíče Tona Expert

Popis produktu: Klíč na převlečné matice Tona Expert očkové ústí  vyhnuté  o 15 stupňů od osy těla klíče profil očka 6 x 6 hr. materiál: chrom-vanadová ocel, chromovaný leštěný povrch ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod kutil.cz nabízí zboží Klíč na převlečné matice Tona Expert - 19x22mm za skvělou cenu 247 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ploché klíče na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Klíč na převlečné matice Tona Expert - 19x22mm

Lukáš
Pro mé potřeby je Tona Expert Klíč na převlečné matice Tona Expert - 19x22mm skvělá volba v kategorii Ploché klíče.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Klíč na převlečné matice Tona Expert - 19x22mm od xkrát prověřeného e-shopu kutil.cz.


Honza
Na kutil.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Klíč na převlečné matice Tona Expert - 19x22mm}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Klíč na převlečné matice Tona Expert - 19x22mm mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Klíč na převlečné matice Tona Expert - 19x22mm Tona Expert - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Klíč na převlečné matice Tona Expert - 19x22mm, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Klíč na převlečné matice Tona Expert - 19x22mm Tona Expert na zahradu

Klíč na převlečné matice Tona Expert - 19x22mm Ploché klíče Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Klíč na převlečné matice Tona Expert - 19x22mm i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu kutil.cz Tona Expert, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 247 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Klíč na převlečné matice Tona Expert - 19x22mm na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Tona Expert
- číslo EAN 3258951173954 z výroby
- produkt je v kategorii Ploché klíče


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu kutil.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Klíč na převlečné matice Tona Expert - 19x22mm Ploché klíče
Cena zboží
247 Kč
Dostupnost
16.08.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz
Doručení Ploché klíče Tona Expert

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Klíč na převlečné matice Tona Expert - 19x22mm) potřebujete dokumentaci od výrobce (Tona Expert), manuály 3258951173954, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu kutil.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.