Info o Kleště na okurky s modrým detailem Jean Dubost Handy - hodnocení a parametry

Informace: Kleště na okurky s modrým detailem Jean Dubost Handy Ruční nástroje Jean Dubost

Popis produktu: Francouz Jean Dubost se narodil do rodiny, která se už desítky let věnuje výrobě kvalitních nožů a příborů. Dělal to jeho dědeček, jeho otec, teď on. Moderní stroje se v jeho továrně neustále mění na základě nových technologií, ale poděděná láska k řemeslu zůstává. Jean Dubost, to jsou nože, příbory a kuchyňští pomocníci, které tu doposavad chyběly. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Bonami.cz nabízí zboží Kleště na okurky s modrým detailem Jean Dubost Handy za skvělou cenu 119 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Ruční nástroje na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Kleště na okurky s modrým detailem Jean Dubost Handy

Lukáš
Pro mé potřeby je Jean Dubost Kleště na okurky s modrým detailem Jean Dubost Handy skvělá volba v kategorii Ruční nástroje.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Kleště na okurky s modrým detailem Jean Dubost Handy od xkrát prověřeného e-shopu Bonami.cz.


Honza
Na Bonami.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Kleště na okurky s modrým detailem Jean Dubost Handy}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Kleště na okurky s modrým detailem Jean Dubost Handy mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Kleště na okurky s modrým detailem Jean Dubost Handy Jean Dubost - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Kleště na okurky s modrým detailem Jean Dubost Handy, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Kleště na okurky s modrým detailem Jean Dubost Handy Jean Dubost na zahradu

Kleště na okurky s modrým detailem Jean Dubost Handy Ruční nástroje Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Kleště na okurky s modrým detailem Jean Dubost Handy i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Bonami.cz Jean Dubost, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 119 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Kleště na okurky s modrým detailem Jean Dubost Handy na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Jean Dubost
- číslo EAN z výroby
- produkt je v kategorii Ruční nástroje


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Bonami.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Kleště na okurky s modrým detailem Jean Dubost Handy Ruční nástroje
Cena zboží
119 Kč
Dostupnost
26.04.2021
Doprava
od 45 Kč
Do obchodu » Bonami.cz
Doručení Ruční nástroje Jean Dubost

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Kleště na okurky s modrým detailem Jean Dubost Handy) potřebujete dokumentaci od výrobce (Jean Dubost), manuály , obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Bonami.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.