Info o Klarstein Varicook Domino, indukční vařič, dvojplotýnka, varná deska, sklokeramika, 3100 W - hodnocení a parametry

Informace: Klarstein Varicook Domino, indukční vařič, dvojplotýnka, varná deska, sklokeramika, 3100 W Vařiče Klarstein

Popis produktu: Studená kuchyně patří včerejšku, dnešek přináší teplá jídla, které snadno připravíte pomocí  dvouzónové indukční varné desky Klarstein VariCook Domino .  Dvě indukční plotýnky  jsou určeny pro hrnce a pánve s průměrem dna od 12 do 22 cm, které jsou ohřívány celkovým výkonem 3100 W. Menší deska nabízí max. výkon 1300 W, větší plotýnka 1800 W. K dispozici máte 9 teplotních stupňů, které se regulují samostatně na každé plotýnce. Ovládání probíhá na dotykovém panelu se senzory a LED displejem. Kromě teploty lze také nastavit časovač odloženého vypnutí (v minutách). Uzamčení tlačítek zabraňuje nežádoucí změně nastavení. Horké jídlo a bezpečnost – při přílišném rozpálení desky se zapne pojistka před přehřátím.  Indukční varná deska Klarstein VariCook Domino přinese černý lesk a chuť k vaření do menších kuchyní, např. do single, studentských domácností nebo víkendových a zahradních domů.  Bližší informace o vhodných hrncích a varných nádobách se nacházejí v návodu k použití. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Klarstein.cz nabízí zboží Klarstein Varicook Domino, indukční vařič, dvojplotýnka, varná deska, sklokeramika, 3100 W za skvělou cenu 4 299 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Vařiče na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Klarstein Varicook Domino, indukční vařič, dvojplotýnka, varná deska, sklokeramika, 3100 W

Lukáš
Pro mé potřeby je Klarstein Klarstein Varicook Domino, indukční vařič, dvojplotýnka, varná deska, sklokeramika, 3100 W skvělá volba v kategorii Vařiče.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Klarstein Varicook Domino, indukční vařič, dvojplotýnka, varná deska, sklokeramika, 3100 W od xkrát prověřeného e-shopu Klarstein.cz.


Honza
Na Klarstein.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Klarstein Varicook Domino, indukční vařič, dvojplotýnka, varná deska, sklokeramika, 3100 W}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Klarstein Varicook Domino, indukční vařič, dvojplotýnka, varná deska, sklokeramika, 3100 W mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Klarstein Varicook Domino, indukční vařič, dvojplotýnka, varná deska, sklokeramika, 3100 W Klarstein - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Klarstein Varicook Domino, indukční vařič, dvojplotýnka, varná deska, sklokeramika, 3100 W, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Klarstein Varicook Domino, indukční vařič, dvojplotýnka, varná deska, sklokeramika, 3100 W Klarstein na zahradu

Klarstein Varicook Domino, indukční vařič, dvojplotýnka, varná deska, sklokeramika, 3100 W Vařiče Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Klarstein Varicook Domino, indukční vařič, dvojplotýnka, varná deska, sklokeramika, 3100 W i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Klarstein.cz Klarstein, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 299 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Klarstein Varicook Domino, indukční vařič, dvojplotýnka, varná deska, sklokeramika, 3100 W na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Klarstein
- číslo EAN 4260509680523 z výroby
- produkt je v kategorii Vařiče


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Klarstein.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Klarstein Varicook Domino, indukční vařič, dvojplotýnka, varná deska, sklokeramika, 3100 W Vařiče
Cena zboží
4 299 Kč
Dostupnost
(Skladem) 24.02.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Klarstein.cz
Doručení Vařiče Klarstein

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Klarstein Varicook Domino, indukční vařič, dvojplotýnka, varná deska, sklokeramika, 3100 W) potřebujete dokumentaci od výrobce (Klarstein), manuály 4260509680523, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Klarstein.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.