Info o Klarstein Fast Flavour multifunkční tlakový hrnec 5l černá barva - hodnocení a parametry

Informace: Klarstein Fast Flavour multifunkční tlakový hrnec 5l černá barva Kuchyňský multifunkční robot Klarstein

Popis produktu: S vysokým tlakem k chuti: Klarstein Fast Flavour multifunkční tlakový hrnec v rekordním tempu udělá z vaření požitek. Klarstein Fast Flavour multifunkční tlakový hrnec dostane kuchyň do elánu. Bleskurychle uvaří rýži, čočku, hrášek, fazole, polévky a maso, podusí zeleninu, zahřeje kojeneckou kaši, ohřeje jídlo a dokonce upeče koláče. Prostřednictvím vysokého tlaku páry se teplota varu uvnitř zvýší, čímž se doba vaření snižuje o 50-70%. Na výběr máte z osmi funkcí podle druhu vařeného jídla, abyste 900 W výkonné topné těleso dostali do obrátek. Obsluha je přitom zcela jednoduchá: požadované množství jídla vložíte do vnitřního hrnce o objemu 5 litrů, přidáte odpovídající množství vody, zajistíte hrnec, vyberete program a nastavíte čas vaření. Ostatek zařídí tlakový hrnec úplně sám. Zpoždění začátku - ráno připravíte tlakový hrnec a večer přijdete domů již na hotové. Zabudovaná funkce udržování teploty udržuje jídla teplé až po dobu 24 hodin. Vnitřní hrnec s antiadhezní vrstvou je možné pro snadné čištění vyjmout. Bleskurychlý požitek, s Klarstein Fast Flavour tlakovým hrncem v krátké době k chutným jídlům. ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Klarstein.cz nabízí zboží Klarstein Fast Flavour multifunkční tlakový hrnec 5l černá barva za skvělou cenu 1 899 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Kuchyňský multifunkční robot na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Klarstein Fast Flavour multifunkční tlakový hrnec 5l černá barva

Lukáš
Pro mé potřeby je Klarstein Klarstein Fast Flavour multifunkční tlakový hrnec 5l černá barva skvělá volba v kategorii Kuchyňský multifunkční robot.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Klarstein Fast Flavour multifunkční tlakový hrnec 5l černá barva od xkrát prověřeného e-shopu Klarstein.cz.


Honza
Na Klarstein.cz dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Klarstein Fast Flavour multifunkční tlakový hrnec 5l černá barva}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Klarstein Fast Flavour multifunkční tlakový hrnec 5l černá barva mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Klarstein Fast Flavour multifunkční tlakový hrnec 5l černá barva Klarstein - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Klarstein Fast Flavour multifunkční tlakový hrnec 5l černá barva, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Klarstein Fast Flavour multifunkční tlakový hrnec 5l černá barva Klarstein na zahradu

Klarstein Fast Flavour multifunkční tlakový hrnec 5l černá barva Kuchyňský multifunkční robot Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Klarstein Fast Flavour multifunkční tlakový hrnec 5l černá barva i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Klarstein.cz Klarstein, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 899 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Klarstein Fast Flavour multifunkční tlakový hrnec 5l černá barva na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Klarstein
- číslo EAN 4260486156042 z výroby
- produkt je v kategorii Kuchyňský multifunkční robot


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Klarstein.cz nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Klarstein Fast Flavour multifunkční tlakový hrnec 5l černá barva Kuchyňský multifunkční robot
Cena zboží
1 899 Kč
Dostupnost
(Skladem) 25.11.2020
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Klarstein.cz
Doručení Kuchyňský multifunkční robot Klarstein

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Klarstein Fast Flavour multifunkční tlakový hrnec 5l černá barva) potřebujete dokumentaci od výrobce (Klarstein), manuály 4260486156042, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Klarstein.cz, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.