Info o KETER Zahradní domek MANOR 6x5 DD - hodnocení a parametry

Informace: KETER Zahradní domek MANOR 6x5 DD Zahradní domky Keter

Popis produktu: Zahradní domek KETER Zahradní domek MANOR 6x5 DD: Bezúdržbový zahradní domek MANOR 6x5 DD šedý je ideální pro domácnosti, které dbají o zahradu a potřebují spolehlivý úkryt pro nářadí a další příslušenství. Kovové výztuže a zamykatelný zámek zajistí, že se o uschované věci nebudete muset obávat. Montáž domku je velmi jednoduchá a díky jeho kvalitě i odolnosti vůči povětrnostním podmínkám vám dlouho vydrží. Jistě oceníte také pěkný design domku MANOR 6x5 DD v šedé barvě, který dobře zapadne do každé zahrady. Klíčové vlastnosti šedého zahradního domku MANOR 6x5 DDVyrobeno z vysoce odolného plastuKovové výztuže a možnost zamykání pro maximální bezpečíPěkný design v šedé barvě,Jednoduchá montáž domku MANOR 6x5 DDVestavěná ventilace brání škodlivým účinkům vlhkostiMANOR 6x5 DD je bezúdržbový, odolný vůči sněhu, vodě i UV záření ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží KETER Zahradní domek MANOR 6x5 DD za skvělou cenu 10 590 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Zahradní domky na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - KETER Zahradní domek MANOR 6x5 DD

Lukáš
Pro mé potřeby je Keter KETER Zahradní domek MANOR 6x5 DD skvělá volba v kategorii Zahradní domky.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt KETER Zahradní domek MANOR 6x5 DD od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého KETER Zahradní domek MANOR 6x5 DD}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu KETER Zahradní domek MANOR 6x5 DD mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka KETER Zahradní domek MANOR 6x5 DD Keter - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o KETER Zahradní domek MANOR 6x5 DD, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží KETER Zahradní domek MANOR 6x5 DD Keter na zahradu

KETER Zahradní domek MANOR 6x5 DD Zahradní domky Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace KETER Zahradní domek MANOR 6x5 DD i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Keter, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 10 590 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

KETER Zahradní domek MANOR 6x5 DD na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Keter
- číslo EAN 7290103660390 z výroby
- produkt je v kategorii Zahradní domky


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

KETER Zahradní domek MANOR 6x5 DD Zahradní domky
Cena zboží
10 590 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Zahradní domky Keter

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (KETER Zahradní domek MANOR 6x5 DD) potřebujete dokumentaci od výrobce (Keter), manuály 7290103660390, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.