Info o KETER WLF Lavice (MONTERO) - hodnocení a parametry

Informace: KETER WLF Lavice (MONTERO) Lavice Keter

Popis produktu: Zahradní lavice KETER WLF Lavice (MONTERO): Sháníte kvalitní a funkční zahradní lavici, která odolá různým vnějším vlivům? Zahradní lavice KETER WLF pro tři osoby přesně splňuje tyto požadavky. Nejen že dobře vypadá, ale je také pohodlná na sezení. Zahradní lavice KETER WLF v imitaci dřeva se hodí například na zahrady, balkóny a terasy, její výhodou je jednoduché a rychlé sestavení. Plast použitý na lavici Keter imituje povrchovou strukturou přírodní dřevo a díky tomuto materiálu je lavice KETER WLF odolná vůči UV záření a nepříznivým povětrnostním podmínkám. Klíčové vlastnosti zahradní lavice KETER WLFZahradní lavice pro až tři osobyHodí se do zahrad, na terasy a balkónyMateriál je odolný vůči UV záření a nepříznivým podmínkámStylový design imituje přírodní dřevoBarva lavice je stylově neutrální ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží KETER WLF Lavice (MONTERO) za skvělou cenu 3 099 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Lavice na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - KETER WLF Lavice (MONTERO)

Lukáš
Pro mé potřeby je Keter KETER WLF Lavice (MONTERO) skvělá volba v kategorii Lavice.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt KETER WLF Lavice (MONTERO) od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého KETER WLF Lavice (MONTERO)}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu KETER WLF Lavice (MONTERO) mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka KETER WLF Lavice (MONTERO) Keter - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o KETER WLF Lavice (MONTERO), nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží KETER WLF Lavice (MONTERO) Keter na zahradu

KETER WLF Lavice (MONTERO) Lavice Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace KETER WLF Lavice (MONTERO) i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Keter, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 099 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

KETER WLF Lavice (MONTERO) na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Keter
- číslo EAN 7290106936140 z výroby
- produkt je v kategorii Lavice


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

KETER WLF Lavice (MONTERO) Lavice
Cena zboží
3 099 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Lavice Keter

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (KETER WLF Lavice (MONTERO)) potřebujete dokumentaci od výrobce (Keter), manuály 7290106936140, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.