Info o Keter SUPER PRO 150L - hodnocení a parametry

Informace: Keter SUPER PRO 150L Manipulační technika Keter

Popis produktu: Vozík Keter SUPER PRO 150L : Multifunkční plastový vozík SUPER PRO Keter slouží jako funkční kolečko na zahradu. Zaujme především svým jedinečným designem s plastovou rukojetí a kolečky. Díky kolečkům a nízké hmotnosti je manipulace s vozíkem velice snadná a pohodlná. Vozík je vyroben z vysoce odolných plastů a jeho kapacita je až 150 l. Maximální zatížení vozíku je 150 kg. Můžete v něm převážet kompost, plevel, kamení nebo dřevo. Určitě jej využijete při zahradních pracích. Přednosti vozíku SUPER PRO KeterZahradní vozík s rukojetíKolečka pro snadnou manipulaciNízká hmotnostVyroben z vysoce odolných plastůKapacita 150 lJedinečný designMultifunkční využití vozíkuRozměry:69 × 73 × 92 cmHmotnost:6,8 kgNosnost:150 kgBarva:černá ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Keter SUPER PRO 150L za skvělou cenu 999 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Manipulační technika na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Keter SUPER PRO 150L

Lukáš
Pro mé potřeby je Keter Keter SUPER PRO 150L skvělá volba v kategorii Manipulační technika.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Keter SUPER PRO 150L od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Keter SUPER PRO 150L }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Keter SUPER PRO 150L mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Keter SUPER PRO 150L Keter - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Keter SUPER PRO 150L , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Keter SUPER PRO 150L Keter na zahradu

Keter SUPER PRO 150L  Manipulační technika Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Keter SUPER PRO 150L i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Keter, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 999 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Keter SUPER PRO 150L na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Keter
- číslo EAN 7290002175605 z výroby
- produkt je v kategorii Manipulační technika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Keter SUPER PRO 150L  Manipulační technika
Cena zboží
999 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Manipulační technika Keter

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Keter SUPER PRO 150L ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Keter), manuály 7290002175605, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Manipulační technika - Zobrazit další produkty