Info o KETER Skříňka STORE IT OUT MIDI - hodnocení a parametry

Informace: KETER Skříňka STORE IT OUT MIDI Skříně Keter

Popis produktu: Skříň KETER Skříňka STORE IT OUT MIDI : Máte zahradní náčiní všude po domě nebo ve vaší garáži již není místo? Pořiďte si praktickou zahradní skříňku v imitaci dřeva, která skvěle zapadne do každé zahrady. Středně velká skříňka Store It Out Midi je vyrobena z vysoce kvalitního a odolného plastu, který odolá každému počasí. Předměty v ní uložené budou bezpečně chráněny před vlhkostí díky robustnímu rámu. Do skříňky je možné instalovat vnitřní polici, která vám umožní uskladnit více zahradního náčiní.   Klíčové vlastnosti skříňky Keter Store It Out Midi Vyrobena z kvalitního a odolného plastuOchrana zahradního náčiní před vlhkostí Skříňka Keter Store It OUt Midi je v imitaci dřeva Jednoduchý design, který zapadne do každé zahradyMožnost instalovat vnitřní policiRozměry:130 × 74 × 110 cm Hmotnost:17,5 kg  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží KETER Skříňka STORE IT OUT MIDI za skvělou cenu 3 399 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Skříně na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - KETER Skříňka STORE IT OUT MIDI

Lukáš
Pro mé potřeby je Keter KETER Skříňka STORE IT OUT MIDI skvělá volba v kategorii Skříně.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt KETER Skříňka STORE IT OUT MIDI od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého KETER Skříňka STORE IT OUT MIDI }.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu KETER Skříňka STORE IT OUT MIDI mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka KETER Skříňka STORE IT OUT MIDI Keter - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o KETER Skříňka STORE IT OUT MIDI , nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží KETER Skříňka STORE IT OUT MIDI Keter na zahradu

KETER Skříňka STORE IT OUT MIDI    Skříně Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace KETER Skříňka STORE IT OUT MIDI i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Keter, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 3 399 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

KETER Skříňka STORE IT OUT MIDI na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Keter
- číslo EAN 7290103663186 z výroby
- produkt je v kategorii Skříně


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

KETER Skříňka STORE IT OUT MIDI    Skříně
Cena zboží
3 399 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Skříně Keter

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (KETER Skříňka STORE IT OUT MIDI ) potřebujete dokumentaci od výrobce (Keter), manuály 7290103663186, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.


Od toho prodejce Alza.cz Hobby a zahrada můžete zakoupit další produkty:
Skříně - Zobrazit další produkty