Info o KETER Skříňka STORE IT OUT ARC - hodnocení a parametry

Informace: KETER Skříňka STORE IT OUT ARC Skříně Keter

Popis produktu: Skříň KETER Skříňka STORE IT OUT ARC: Máte zahradní náčiní všude po domě nebo ve vaší garáži již není místo? Pořiďte si praktickou zahradní skříňku v imitaci dřeva, která skvěle zapadne do každé zahrady. Středně velká skříňka Store It Out Arc je vyrobena z vysoce kvalitního a odolného plastu, který odolá každému počasí. Předměty v ní uložené budou bezpečně chráněny před vlhkostí díky robustnímu rámu. Do skříňky je možné instalovat vnitřní polici, která vám umožní uskladnit více zahradního náčiní.   Klíčové vlastnosti skříňky Keter Store It Out ArcVyrobena z kvalitního a odolného plastuOchrana zahradního náčiní před vlhkostí Skříňka Keter Store It Out Arc je v imitaci dřeva Jednoduchý design, který zapadne do každé zahradyMožnost instalovat vnitřní policiRozměry:146 × 82 × 120 cm Hmotnost:24 kg  ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží KETER Skříňka STORE IT OUT ARC za skvělou cenu 4 490 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Skříně na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - KETER Skříňka STORE IT OUT ARC

Lukáš
Pro mé potřeby je Keter KETER Skříňka STORE IT OUT ARC skvělá volba v kategorii Skříně.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt KETER Skříňka STORE IT OUT ARC od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého KETER Skříňka STORE IT OUT ARC}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu KETER Skříňka STORE IT OUT ARC mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka KETER Skříňka STORE IT OUT ARC Keter - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o KETER Skříňka STORE IT OUT ARC, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží KETER Skříňka STORE IT OUT ARC Keter na zahradu

KETER Skříňka STORE IT OUT ARC Skříně Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace KETER Skříňka STORE IT OUT ARC i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Keter, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 4 490 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

KETER Skříňka STORE IT OUT ARC na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Keter
- číslo EAN 7290106922631 z výroby
- produkt je v kategorii Skříně


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

KETER Skříňka STORE IT OUT ARC Skříně
Cena zboží
4 490 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Skříně Keter

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (KETER Skříňka STORE IT OUT ARC) potřebujete dokumentaci od výrobce (Keter), manuály 7290106922631, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.