Info o Keter REALBARROW 100L šedý/zelený - hodnocení a parametry

Informace: Keter REALBARROW 100L šedý/zelený Manipulační technika Keter

Popis produktu: Vozík Keter REALBARROW 100L šedý/zelený: Společnost Keter vám nabízí multifunkční zahradní vozík REALBARROW. Každého zajisté v první řadě zaujme jedinečný design zahradního vozíku. Díky pogumovaným kolečkům a nízké hmotnosti je manipulace s vozíkem velice snadná a pohodlná. Vozík je vyroben z vysoce odolných plastů a má zesílený kovový přední okraj, a proto v něm lze převážet i těžký náklad. Vozík má 2 pracovní polohy. Můžete jej využívat jako zahradní kolečko nebo jako rudlík, kdy v této poloze lze samostatně postavit a shrabávat listí nebo jiný materiál přímo do vozíku bez zbytečné námahy. Maximální přípustné zatížení je 100 kg. Ve vozíku lze převážet kompost, plevel, ale i dřevo. Vozík získal ocenění Reddot design award winner 2011. Přednosti vozíku REALBARROWZahradní vozík s ergonomickou rukojetíZesílená pogumovaná kolečka2 pracovní poziceSnadná manipulaceNízká hmotnost vozíku REALBARROWVyroben z vysoce odolných plastůZesílený kovový okrajKapacita 100 lOcenění Reddot design award winner 2011Rozměry:60 × 57,5 × 127 cmHmotnost:6,1 kgNosnost:100 kgBarva:šedá, zelená ... Zobrazit celý popisek produktu zde >>>

Obchod Alza.cz Hobby a zahrada nabízí zboží Keter REALBARROW 100L šedý/zelený za skvělou cenu 1 850 Kč. Nakupujte výhodně, dokud je zboží ještě k dispozici. Vyberte si i vy některý z produktů Manipulační technika na zahradu, či do dílny nebo domácnosti.


Názory a komentáře


Komentáře - Keter REALBARROW 100L šedý/zelený

Lukáš
Pro mé potřeby je Keter Keter REALBARROW 100L šedý/zelený skvělá volba v kategorii Manipulační technika.


Pavel
Vše podle mých představ, perfektní produkt Keter REALBARROW 100L šedý/zelený od xkrát prověřeného e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada.


Honza
Na Alza.cz Hobby a zahrada dlouhodobě nízká cena a rychlé dodání mého Keter REALBARROW 100L šedý/zelený}.


Helča
Výběr v klidu domova. Objednávka produktu Keter REALBARROW 100L šedý/zelený mi přišla rychle. Doprava mohla být o něco levnější.

Zobrazit další komentářeHeureka Keter REALBARROW 100L šedý/zelený Keter - nejlepší cena

Kompletní podrobnosti o Keter REALBARROW 100L šedý/zelený, nejlepší cenu a komentáře od zákazníků si přečtete zde: Zobrazit nejlevnější cenu a recenze na Heurece >>>
Vlastnosti zboží Keter REALBARROW 100L šedý/zelený Keter na zahradu

Keter REALBARROW 100L šedý/zelený Manipulační technika Více produktových obrázků, fotek a podrobnější specifikace Keter REALBARROW 100L šedý/zelený i popis si přečtěte i na stránkách v katalogu, nebo přímo na www prezentaci obchodu Alza.cz Hobby a zahrada Keter, u kterého si můžete tento výrobek ihned zakoupit za 1 850 Kč. Podívat se na nabídku v obchodě.

Keter REALBARROW 100L šedý/zelený na zahradu, nebo do dílny a domácnsoti

Údaje o výrobku:
- populární výrobce Keter
- číslo EAN 7290103659981 z výroby
- produkt je v kategorii Manipulační technika


Kompletní podrobnosti, nejlepší cenu a zkušenosti od zákazníků si přečtete přímo na stránkách obchodu Alza.cz Hobby a zahrada nebo v našem katalogu. Věříme, že si vyberte správně a s produktem budete spokojeni a splní vaše očekávání.

Keter REALBARROW 100L šedý/zelený Manipulační technika
Cena zboží
1 850 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a zahrada
Doručení Manipulační technika Keter

- doručení po České republice trvá do 1-3 pracovních dnů (většinou poštou nebo kurýrní službou)
- některé e-shopy nabízí mnoho výdejních a odběrných míst v Praze, Brně, Ostravě, Zlíně, Olomouci, Plzni, Českých Budějovivích, Ostravě, Šumperku a dalších městech (ovšem vždy zaleží kde budete zboží objendávat, tuto službu nenabízí každý obchod).


Doplnující informace k nabídce produktu

Když ke zboží (Keter REALBARROW 100L šedý/zelený) potřebujete dokumentaci od výrobce (Keter), manuály 7290103659981, obracejte se prosím s dotazem přímo na výrobce nebo obchodníka, který vám je schopen dodat přesné a konkrtní informace. Veškeré popisky zboží, ceny i dostupnost jsou informační a nemusí být vždy aktuální k dnešnímu dni. Proto doporučujeme pro přesné údaje se podívejt na stránky e-shopu Alza.cz Hobby a zahrada, kde jsou tyto hodnoty (cena a dostupnost) vždy aktuální.